Nejvýhodnější půjčky

První půjčka zdarma

Zaplo

Rozsah 1 000 – 16 000 Kč

Úrok 0 %

Splatnost 7 – 30 dnů

VYBRAT

První půjčka bez úroků

Rozsah 500 – 20 000 Kč

Úrok 0 %

Splatnost 1 – 35 dnů

VYBRAT

Půjčka zdarma

Rozsah 3 000 – 16 000 Kč

Úrok 0 %

Splatnost 4 měsíce

VYBRAT

Výhodné půjčky

Zonky

Rozsah 20 000 – 750 000 Kč

Úrok 2.99 %

Splatnost 6 měsíců – 7 let

VYBRAT

Equa bank nejvýhodnější půjčka

Rozsah 5 000 – 700 000 Kč

Úrok 3,8 %

Splatnost 3 měsíce – 10 let

VYBRAT

Cofidis půjčka

Rozsah 20 000 – 1 000 000 Kč

Úrok 4,49 %

Splatnost 1 – 7 let

VYBRAT

Moneta výhodná půjčka

Rozsah 5 000 – 800 000 Kč

Úrok 4,9 %

Splatnost 2 – 8 let

VYBRAT

Česká spořitelna výhodná půjčka

Rozsah 2 000 – 1 000 000 Kč

Úrok 4,9 %

Splatnost 12 měsíců – 10 let

VYBRAT

Vybrali jsme za Vás nejvýhodnější půjčky od seriózních poskytovatelů. Výběr pravidelně aktualizujeme, dle aktuální situace na finančním trhu. Mezi jednoznačně výhodné úvěry jako je například Minutová půjčka od Equa bank či nebankovní půjčka od Zonk, jsme do výběru nejvýhodnějších půjček zařadili také společnosti Zaplo, Viva Credit a Provident. Jednoduše proto, že nabízejí první půjčku zdarma – bez poplatků i úroků, tedy s nulovým navýšením. Půjčky Zaplo, Viva Credit a Provident, ovšem to tohoto výběru patří jen v případě prvního úvěru u dané společnosti.

Rychlá krátkodobá půjčka od Zaplo

Jeden z největších hitů tuzemského nebankovního trhu, který nabízí pro nové klienty částku v rozmezí 1 a 16 tisíc korun, pro stálou klientelu se pak tento limit navyšuje až na třicet tisícovek! Minimum dokladů a první půjčka zdarma pro všechny nováčky. Co to přesně znamená? Splatit půjčku do třiceti dnů znamená odpuštění úroků, de facto tedy doplatíte jen jistinu (tedy do koruny přesně tolik, kolik jste si vypůjčili). Bez dalších poplatků, kalkulaci půjčky budete mít předem doslova jako na stříbrném podnosu, nic důležitého vám neunikne.

Hotovo může být už za pár minut, online řešení je tradičně velmi jednoduché a žádost u společnosti Zaplo jde rozhodně příkladem! Krátký formulář, v němž se představíte a uvedete základní osobní údaje, už za krátkou chvíli mohou být peníze u vás. Po patnácti minutách od schválení na účtu, to je skutečně přitažlivá rychlost, že? Kompletní vyřízení online a bezúčelový charakter půjčky, to jsou další velká plus!

Viva Credit půjčka

Blesková půjčka, která nabídne až dvacet tisíc korun bez nutnosti ručitele a další složité administrativy. Pro nové klienty je připravena také první půjčka zdarma, tedy vlastně odpuštění úroků při splacení jistiny úvěru v předem dohodnutém termínu. Peníze do půlhodiny od podání žádosti, transparentní jednání a krátká smlouva, která se nebude nijak měnit. K žádosti postačí plnoletost a bankovní účet!

Chcete půjčku splatit předčasně? Půjde to i bez pokut a naprosto kdykoliv, klidně ještě dnes večer. A kolik si vlastně můžete půjčit? Je to jen na vás, protože nejnižší možný limit je pouhá pětistovka, která postačí k zaplacení mobilního paušálu, složenky za elektřinu pro váš byt nebo jakýkoliv podobný malý výdaj. Bez dalších dokladů a ověřování bonity, které obě strany jen zdržují – nebankovní půjčka je od té bankovní opravdu odlišná! A jen tak mimochodem, splátkový kalendář si navolte podle svého. Může to být jeden den, ale klidně až 35 dnů, respektive 7 týdnů. Podle toho, jak zrovna potřebujete!

Půjčka Provident

Na tuzemském trhu působí už od devadesátých let minulého století a patří mezi opravdu zavedené společnosti. Ostatně, ve Velké Británii je doma už více než sto let! Provident zkrátka zná každý, jeho transparentní přístup a rychlé jednání jsou už skutečným evergreenem ve světě nebankovních úvěrů. Jednoduše, bez ručitele a dlouhých otázek, online z pohodlí domova. Variabilita je na maximu možného, vždyť půjčka může být o pouhých třech tisícikorunách nebo až 170 000 Kč, záleží jen na konkrétním plánu každého žadatele! Samozřejmě není nutné dokladovat účel pomocí faktur nebo výpisů z konta, peníze mohou posloužit úplně na cokoliv.

K dispozici je první půjčka zdarma, na výběr je mezi bezhotovostní a hotovostní variantou, která je ideální pro ty, jimž vyhovuje jednání s kurýrem mezi čtyřma očima. Splátkové prázdniny až 4 měsíce, stejně jako nastavení výše splátek podle potřeb klienta. Každý má hned jasno, peníze budou připraveny už do týdne od podpisu smlouvy. Vše tedy půjde, jak se říkává, doslova jako po drátkách.

Peníze od Zonky

Pravděpodobně nejvýhodnější půjčka na trhu vůbec. Zonky poskytují peníze online, již během několika málo minut a férově! Zonky je matadorem českého nebankovního trhu s půjčkami, který si zakládá na naprosto transparentním jednání. Úrokové sazby přitom startují už těsně pod hranicí tří procent a kompletní vyřízení po internetu – bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky – je naprostou samozřejmostí. Bez podmínek v podobě minimálního příjmu a dlouhých administrativních formalit, splatnost nastavitelná mezi 6 a 84 měsíců, tedy až celých sedm let!

Kolik si vlastně můžete se Zonky půjčit? Minimální částka činí 20 tisíc korun, ale připraveno je v případě potřeby pro klienty až 750 000 Kč! Na účelu zde rozhodně nezáleží, podmínkou je pouze registrace profilu na webových stránkách Zonky, kde si může klient přehledně spravovat svůj účet z pohodlí domova. Předčasné splacení kdykoliv a bez dalších sankcí nebo poplatků, to je další benefit, se kterým se setkáte při půjčkách u zebry!

Equa bank – Minutová půjčka

Jedna z největších českých bank nabízí výhodnou půjčku, která si právem říká Minutová. Proč právě takto? Je totiž vyřízená v řádu minut, nemusíte kvůli ní podstupovat dlouhé telefonáty a ověřovat bonitu, RPSN startuje těsně pod hranicí pěti procent! Postačí jen potvrzení o příjmu a občanský průkaz, který zajistí plnou identifikaci žadatele. Jak vlastně vypadá splátkový kalendář s Minutovou půjčkou od Equa bank a kolik si zde můžete půjčit?

Až 700 tisíc korun na deset let, respektive 120 měsíců – ale také pět tisícovek na tři měsíce v případě, že vaše nutné výdaje jsou menší. Flexibilita je na maximu, stačí už jen přizpůsobit poptávku aktuální situaci. Pak už stačí jen návštěva kurýra u vás doma nebo osobní schůzka na pobočce, podpis smlouvy a potvrzení formalit, jež jsou nutné ze zákona. A jako bonus je ke každé půjčce zřízen běžný účet u Equa bank bez poplatků (tedy, pokud jej už nemáte…).

MONETA Expres půjčka

Až 800 tisíc korun, velmi rychle a bez dalších zbytečných otázek. Přesně taková je půjčka s MONETA Money Bank, kde úroková sazba startuje těsně pod hranicí pěti procent. Převodem v bance nebo hotovostně na pobočce? Záleží jen na přání klienta, při online sjednání je maximální výše půjčky na 300 tisících.

Bezúčelový charakter půjčky je samozřejmá věc, žádné dotazníky vyplňovat nebudete a nečeká vás ani zpětné dokládání účtenek nebo faktur za práci řemeslníků. Využití finančních prostředků nebude nijak posuzováno, nemusíte je kamkoliv sdělovat. Stačí občanský průkaz a potvrzení o příjmu, půjčka u MONETY je velmi jednoduchá! Minimálně dvacet tisíc korun na dva roky – splátkový kalendář se vám přizpůsobí přesně na míru. Vyřízení přes internet dříve než za hodinu, řada volitelných variant lhůty splatnosti. Nejen to jsou benefity Expres půjčky, která je bez ručitele nebo nutnosti registrace.

Půjčka Cofidis

Ať už žádáte s manželkou jako pár nebo sami za sebe – je tu půjčka Cofidis, se kterou si můžete přijít až na rovného půl milionu korun! Úroky začínají na hranici 4,49 %, jde tedy o jeden z nejzajímavějších produktů na současném tuzemském trhu s nebankovními půjčkami. Bez dlouhého papírování a nekonečné administrativy, naopak – Cofidis půjčka se vyřídí jednoduše z pohodlí domova, od PC nebo notebooku, třeba při odpolední kávě. Patnáct let na trhu je záruka transparentního jednání a obliby u klientů.

Splátkový kalendář až na 96 měsíců, respektive osm let – nebo také na celý jeden rok. Dvacet tisíc korun jako minimum, bezúčelový charakter půjčky a její předschválení už během příštích pěti minut. Ani na výplatu nebudete dlouho čekat, proběhne v příštích 24 hodinách a nebudete hradit ani žádný poplatek za poskytnutí. Úvěr na cokoliv, záleží na uvážení klientů, jde o klasický spotřebitelský produkt bez dalších otázek, potvrzení nebo razítek!

Úvěr od České spořitelny

Může být relativně malá nebo také až v řádu statisíců. Půjčka v podání nejznámější z českých bank nabízí až milion korun společně s nejnižší splátkou na trhu (při online žádosti až 375 tisícovek). Řádné splácení rovná se úspora až patnácti měsíčních splátek, desetiletý splátkový kalendář a úroková sazba, která může začínat už na 4,9 % ročně – přesně to jsou benefity, se kterými se setkáte u ČS. A mimochodem, půjčit si lze klidně i dva tisíce na menší výdaje, tato nabídka se vám plně přizpůsobí, záleží jen a pouze na aktuální situaci.

Vyřízení žádosti už během patnácti minut, stačí jen dva doklady totožnosti, z nichž jeden musí být občanský průkaz. Bez ručitele a další nekonečné administrativy, jednoduchá smlouva. Zájemci si mohou individuálně přijít až na 2,5 milionu korun, záleží na jejich bonitě – v každém případě se dočkáte rychlé odpovědi, na které si Česká spořitelna opravdu zakládá!

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments