Bonus za založení bankovního účtu až 1 500 Kč

mBank bonus za založení bankovního účtu

mSpoření, bonus 1 500 Kč.

VYBRAT

UniCredit Bank

3 % z každé platby za nového klienta.

VYBRAT

Sberbank

Za převod účtu 1 234 Kč + 1 234 Kč každý rok.

VYBRAT

Expobank bonus za založení bankovního účtu

Účet NEO, bonus 300 Kč**.

VYBRAT

Pokud hodláte využít bonus za založení bankovního účtu a přitom hledáte banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek. Pak doporučujeme mKonto + mSpoření od mBank, popřípadě Účet NEO od Expobank.

mKonto, mBank

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč či ekvivalent v cizí měně, tak výběry z bankomatu v České republice a zahraničí je zdarma. Zdarma jsou převody v rámci ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb a také SEPA platby (příchozí a odchozí platby v eurech v rámci EU).

mSpoření, k mKontu si aktivujete funkci mSpoření s bonusem až 1 500 Kč. Při každé platbě platební kartou nebo mobilem se vám pak automaticky převede drobná částka z vašeho účtu na mSpoření.

U konto, UniCredit Bank

Založení je zdarma, vedení účtu je zdarma v případě bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. Při nesplnění podmínky je měsíční poplatek 199 Kč. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně, je výběry z bankomatu v České republice a zahraničí zdarma. Odchozí a příchozí platby v rámci ČR jsou zdarma, pouze při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. SMS klíč do internetového bankovnictví je zpoplatněn částkou 1,50 Kč za každou zprávu. Učet v cizí měně je zdarma. Za každou příchozí a odchozí SEPA platbu klient zaplatí 6 Kč. Bonusem je platební karta s cashbackem, program U-šetřete.

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet EXTRA – Pro klienty, kteří chtějí získat neomezené výběry z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí a zvýhodněnou úrokovou sazbu na kontokorentu i spořícím účtu. Součástí tohoto běžného účtu je zlatá debetní platební karta a sleva ze vstupních poplatků všech investičních produktů. Podmínky pro účet EXTRA ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce + měsíční kreditní obrat minimálně 50 000 Kč.

FÉR účet PLUS – Pro klienty, kteří chtějí využívat účet aktivně k úhradám každodenních výdajů s výběrům ze široké sítě bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Součástí běžného účtu je také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořícím účtu. Podmínky pro účet PLUS ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce.

Účet NEO, Expobank

**Noví klienti Expobanky dostanou bonus 300 Kč za založení účtu NEO s podmínkou, že si při tom aktivují alespoň jednu službu externího partnera Expobank. Tím myslí možnost investovat do bitcoinů, zlata a stříbra či firem. Podmínkou ale není investovat. Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje jednu platební kartu zdarma, bezplatné výběry z bankomatu v České republice a zahraničí. Zdarma jsou převody v rámci ČR a také příchozí i odchozí platby v rámci EU (SEPA platby). Úroková sazba u NEO účtu je 1,6 % ročně.

Sledovat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.