Přehled odměn za založení bankovního účtu

mBank

BONUS 2 000 Kč

Víme kde aktuálně získáte nejvyšší odměnu za založení účtu. Nemusíte hned měnit banku, protože nový účet Vás nebude nic stát. Účet si můžete pouze vyzkoušet a dokonce ho pak nemusíte vůbec používat. Pokud se ovšem nakonec banku změnit rozhodnete, využijte Kodex mobility klientů, což znamená, že se nová banka postará o přenesení trvalých příkazů, inkas a SIPO. Vy s tím tak nebudete mít prakticky žádné starosti.

Druhý nebo třetí účet přijde vhod

Druhý nebo třetí účet přijde vhod například, když nabízí lepší kurz při placení nebo výběru z bankomatu v zahraničí. Když z nějakého důvodu nefunguje karta k hlavnímu účtu. Také když máte hlavní účet společný s partnerem a nechcete, aby s předstihem věděl, že jste k výročí svatby rezervovali hotel v Paříži. Přičemž důvodu se zcela jistě najde mnohem více.

mBank

CHCI BONUS 2 000 Kč

mBank aktuálně láká nové klienty na odměny za platbu kartou a mobilem. Noví klienti tak mohou získat celkem až 2 000 Kč. Jak získat odměnu za založení bankovního účtu v plné výši se dozvíte níže.

  • Založte si mKonto přes tlačítko níže.
  • Nahrajte si kartu do mobilu nebo chytrých hodinek a plaťte s ní.
  • Odměna odpovídá celkové částce plateb provedených mobilem a hodinkami, maximální výše odměny je však 2 000 Kč.

mBank BONUS 2 000 Kč

mKonto od mBank několikrát získalo ocenění v anketě Zlatá koruna. Všechny běžné bankovní operace nabízí mKonto bez poplatku. Samozřejmě také vedení a zrušení bankovního účtu je zdarma.

mBanka nabízí také bezplatné bankovní konto pro děti a mládež od 8 do 18 let. Zdarma je nejen zřízení a vedení účtu, ale také bankovní karta a až tři výběry z bankomatu měsíčně. Tento bankovní účet lze zřídit taktéž pod tlačítkem níže.

CHCI BONUS 2 000 Kč

Raiffeisenbank

CHCI BONUS 3 000 Kč

Každý měsíc po dobu půl roku máte možnost získat 500 Kč odměnu za aktivní využívání účtu. Jak na to: Proveďte každý měsíc minimálně 3 platby kartou online nebo v kamenném obchodě. Ale pozor, tyto platby musí být v daném měsíci také zaúčtovány. Splnění těchto podmínek je bankou sledováno prvních 6 měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet založen. Klient tak může získat maximálně 6 x 500 Kč.

Všechny běžné bankovní operace nabízí Chytrý účet, od Raiffeisenbank zdarma. Zadarmo jsou také výběry ze všech bankomatů po celém světě, a to bez jakýchkoliv podmínek. Založení, vedení i zrušení účtu je bez poplatku. Zřízení bankovní karty a případné zrušení účtu je zdarma. Mobilní aplikace patří mezi nejlepší na českém bankovním trhu.

Letost v listopadu (2022) banka dokončí převzetí Equa bank (Equa bank přestane existovat). Raiffeisenbank se tak stane čtvrtou největší bankou v České republice.

CHCI 3 000 Kč

Plus Konto, ČSOB, odměna až 2 000 Kč

1 000 Kč od ČSOB získá každý nový klient, kterému v období 120 dnů od založení Plus Konta nejméně ve dvou po sobě jdoucích kalendářních měsících přijde na nový účet nejméně 5 000 Kč (tedy celkem 10 000 Kč). Aktivujte si a přihlaste se do aplikace ČSOB Smart a do 30 dnů od založení účtu získáte dalších 500 Kč. Pokud si navíc sjednáte do 30 dnů od založení účtu volitelné pojištění ke kartě a spořicí účet, získáte dalších 500 Kč.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma. Ale jen za splnění podmínky měsíčního příjmu na účtu v minimální výši 10 000 Kč. Tato podmínka neplatí pro klienty mladší 26 let, mámy a táty na mateřské, která trvá maximálně 3 roky. Klientům starším 58 let postačí příjem na účtu ve výši minimálně 5 000 Kč.

Plus Konto v ČSOB

Účet Tom Plus od Moneta Money Bank, odměna až 1 000 Kč

1 000 Kč ke každému novému účtu získá klient za předpokladu, že si při zakládání běžného účtu Tom Plus zřídí debetní kartu Standard a s touto debetní kartou provede transakce v minimální souhrnné výši 1 500 Kč, a to do konce kalendářního měsíce následujícího po měsíci ve kterém byl učet založen.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu, vedení účtu a také některé nadstandardní služby jako například okamžité platby, online směnárna s  cizoměnovými účty, možnost investovat bez poplatků jsou zdarma.

Účet Tom Plus od Monety

Odměna za založení účtu pro studenty a děti

Komerční banka při založení studentského účtu G2, nabízí bonus 350 korun.

Raiffeisenbank nabízí bonus 555 Kč za otevření studentského účtu a alespoň jednu platbu debetní kartou.

Až 1500 korun nabízí ČSOB za sjednání nového účtu pro mladé od 18 do 30 let věku. Kromě toho banka vylosuje výherce deseti iPhonů 14.

ČSOB nabízí také až 600 Kč za založení dětského účtu. Prvních 200 Kč za založení účtu, dalších 200 Kč za libovolnou platbu kartou a zbývajících 200 Kč za aspoň jedno přihlášení do aplikace ČSOB Smart,oba úkony musí být provedeny do 30 dní od založení účtu.

Také Česká se zaměřuje na nové dětské klienty a teenagery do 17 let. Ti mohou získat celkový bonus ve výši až 5 100 korun, a to za sjednání celkem tří produktů. Jednak za pravidelné spoření na dětském účtu, dále při sjednání stavebního spoření a doplňkového penzijního spoření.

mBank nabízí odměnu až 1 000 Kč novým klientům od 15 do 18 let za založení účtu Konto #navlastnitriko. Za založení účtu (je nutné zadat kód TRIKO) obdrží odměnu 300 Kč, za aspoň jednu platbu kartou (platí také pro platbu z mobilu a hodinek) pak 400 Kč a když aspoň jednou zaplatí na internetu, získají bonus dalších 300 Kč.

mBank nabízí také odměnu až 500 Kč novým klientům do 15 let. Stačí založit mKonto pro děti a poslat na něj jakoukoliv částku. mBank následně dítě odmění stejnou částkou do limitu 500 Kč.

Opravdu banky jen tak rozdávají peníze? Jak složitá a časově náročná je změna banky? Budou moje peníze na novém účtu v bezpečí?

Proč vlastně banky odměnu nabízejí

Bankovní účet na téměř 90 % čechů. Ukázal průzkum zpracovaný pro ministerstvo financí. Dá se tedy říci, že trh je takřka zcela nasycen. Navíc, Češi jsou velmi konzervativní a nemají rádi jakékoliv změny. Banky jsou tak nuceny nové klienty patřičně motivovat a právě bonus za založení účtu patří mezi nejžádanější motivaci. Vždyť kdo vám dá peníze prakticky za nic.

Změna banky je díky Kodexu mobility velmi jednoduchá

Ke Kodexu mobility České bankovní asociace přistoupily prakticky všechny banky působící v České republice. Kodex mobility klientů znamená, že se nová banka sama postará o přenesení trvalých příkazů, inkas a SIPO z původní banky. Klient je tak prakticky zbaven všech starostí spojených se změnou bankovního účtu.

Peníze na všech bankovních účtech v ČR jsou pojištěny

Peníze na bankovních účtech všech bank působících v Evropské unii jsou ze zákona pojištěny do výše nejméně 100 000 EUR. Pakliže tedy nemáte na účtu (v jakékoliv české bance méně než 100 000 EUR (nebo equivalent v jakékoliv měně, samozřejmě včetně Kč), jsou vaše peníze v bezpečí.

mBank

CHCI BONUS 2 000 Kč

4.9/5 - (106 votes)
Sledovat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.

Pěkný přehled, nabízíte víc možností než jiné weby. Equa bank bohužel jen 500 ale stejně pudu tam.

Rád bych účet u AIR BANK. Nevíte nechystají nějakou odměnu za založení účtu? Děkuji za odpověď.

Air Bank vám na rozdíl od těch ostatních připíše okamžitou odměnu 500 za používání jejich mobilní aplikace neuvěřitelně rychle jeden online otevřete a druhý den je to připsané 🙂

A nevíte za jak dlouho to připisou ostatní? Jako třeba mbank nebo ČSOB?

Super akce UniCredit Bank, 5 000 Kč je fakt dost, navíc účet zdarma. Zajímavé je, že ostatní weby, které jsem dnes prošel se o akci nezmiňují.

Ahoj,

ted dává ExpoBank 500 Kč zdarma za založení a jednu platbu.

Super tipy, díky, založil jsem si mKonto, běžný účet v Equa bank a aktivoval Twisto 1 800 Kč je doma + zlatá karta s pojištěním k tomu. Vedení všech účtů je zdarma tak proč nevyužít hned několik akcí najednou.

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank je zavádějící titulek, protože na účet START se akce nevztahuje.