Bonus za založení bankovního účtu

mBank

Účet bez poplatků a podmínek s bonusem 1 000 Kč.

CHCI BONUS 1 000 KČ

mBank

mKonto s bonusem 1 000 Kč.

VYBRAT

ČSOB

Plus Konto s bonusem 1 000 Kč.

VYBRAT

Raiffeisenbank

Chytrý účet s bonusem 1 000 Kč.

VYBRAT

Airbank

Účet s bonusem 500 Kč.

VYBRAT

Poštovní účet

Poštovní účet s bonusem 500 Kč.

VYBRAT

Sberbank

Za převod účtu 1 234 Kč + 1 234 Kč každý rok.

VYBRAT

equa bank

Pokud hodláte využít bonus za založení bankovního účtu a přitom hledáte banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek zdarma. Pak doporučujeme zejména mKonto od mBank.

mKonto, mBank

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč či ekvivalent v cizí měně, tak výběry z bankomatu v České republice a zahraničí je zdarma. Zdarma jsou převody v rámci ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb a také SEPA platby (příchozí a odchozí platby v eurech v rámci EU). Více informací o odměně a mKontu.

Běžný účet od Air Bank

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje 2 platební karty a jednu platební nálepku zdarma. Zdarma jsou také všechny běžné platební operace, včetně SEPA plateb a výběru hotovosti z bankomatu.

Účet zahrnuje také cashback v několika desítkách obchodů. Jak na cashback? Stáhněte si aplikaci My Air, zapněte v záložce Odměny jakékoliv nabídky obchodníků a plaťte za nákupy kartou, nálepkou nebo mobilem.

Plus Konto, ČSOB

1 000 Kč od ČSOB získá každý nový klient, kterému v období 120 dnů od založení Plus Konta nejméně ve dvou po sobě jdoucích kalendářních měsících přijde na nový účet nejméně 5 000 Kč (tedy celkem 10 000 Kč).

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma. Ale jen za splnění podmínky měsíčního příjmu na účtu v minimální výši 10 000 Kč. Tato podmínka neplatí pro klienty mladší 26 let, mámy a táty na mateřské, která trvá maximálně 3 roky. Klientům starším 58 let postačí příjem na účtu ve výši minimálně 5 000 Kč.

Poštovní účet, Poštovní spořitelna

500 Kč získáte za sjednání Poštovního účtu s pojištěnou kartou. Navíc můžete vyhrát 20 000 Kč. Každý týden Poštovní spořitelna losuje 5 výherců.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, nabízí Poštovní účet zdarma, za podmínky, že si na účet budete zasílat minimálně 10 000 Kč měsíčně.

Chytrý účet, Raiffeisenbank

Podmínkou odměny za nový účet je aktivní využívání účtu, což dle Raiffeisenbank znamená, že klientovi nejméně ve dvou po sobě jdoucích měsících ze tří měsíců následujících po měsíci založení účtu přijde na účet aspoň 15 000 Kč a udělá alespoň 3 transakce (například zaplatí kartou).

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet EXTRA – Pro klienty, kteří chtějí získat neomezené výběry z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí a zvýhodněnou úrokovou sazbu na kontokorentu i spořícím účtu. Součástí tohoto běžného účtu je zlatá debetní platební karta a sleva ze vstupních poplatků všech investičních produktů. Podmínky pro účet EXTRA ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce + měsíční kreditní obrat minimálně 50 000 Kč.

FÉR účet PLUS – Pro klienty, kteří chtějí využívat účet aktivně k úhradám každodenních výdajů s výběrům ze široké sítě bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Součástí běžného účtu je také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořícím účtu. Podmínky pro účet PLUS ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce.

Sledovat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.

Pěkný přehled, nabízíte víc možností než jiné weby. Equa bank bohužel jen 500 ale stejně pudu tam.

Rád bych účet u AIR BANK. Nevíte nechystají nějakou odměnu za založení účtu? Děkuji za odpověď.

Air Bank vám na rozdíl od těch ostatních připíše okamžitou odměnu 500 za používání jejich mobilní aplikace neuvěřitelně rychle jeden online otevřete a druhý den je to připsané 🙂

Super akce UniCredit Bank, 5 000 Kč je fakt dost, navíc účet zdarma. Zajímavé je, že ostatní weby, které jsem dnes prošel se o akci nezmiňují.

Ahoj,

ted dává ExpoBank 500 Kč zdarma za založení a jednu platbu.