Bonus za založení bankovního účtu až 1 500 Kč

mBank

Účet bez poplatků a podmínek, bonus 1 500 Kč.

CHCI BONUS 1 500 Kč!

mBank bonus za založení bankovního účtu

mKonto, bonus 1 500 Kč.

VYBRAT

ČSOB

Plus Konto s bonusem 1 000 Kč.

VYBRAT

Raiffeisenbank

Chytrý účet s bonusem 1 000 Kč.

VYBRAT

MONETA Money Bank

Účet Tom Plus, bonus 1 000 Kč.

VYBRAT

Poštovní účet

Poštovní účet s bonusem 500 Kč.

VYBRAT

Equa bank

Běžný účet s bonusem 500 Kč.

VYBRAT

UniCredit Bank

3 % z každé platby za získání nového klienta.

VYBRAT

Sberbank

Za převod účtu 1 234 Kč + 1 234 Kč každý rok.

VYBRAT

Expobank bonus za založení bankovního účtu

Účet NEO, bonus 300 Kč**.

VYBRAT

Pokud hodláte využít bonus za založení bankovního účtu a přitom hledáte banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek zdarma. Pak doporučujeme zejména mKonto od mBank.

mKonto, mBank

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč či ekvivalent v cizí měně, tak výběry z bankomatu v České republice a zahraničí je zdarma. Zdarma jsou převody v rámci ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb a také SEPA platby (příchozí a odchozí platby v eurech v rámci EU). Více informací o odměně a mKontu.

Plus Konto, ČSOB

1 000 Kč od ČSOB získá každý nový klient, kterému v období 120 dnů od založení Plus Konta nejméně ve dvou po sobě jdoucích kalendářních měsících přijde na nový účet nejméně 5 000 Kč (tedy celkem 10 000 Kč).

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma. Ale jen za splnění podmínky měsíčního příjmu na účtu v minimální výši 10 000 Kč. Tato podmínka neplatí pro klienty mladší 26 let, mámy a táty na mateřské, která trvá maximálně 3 roky. Klientům starším 58 let postačí příjem na účtu ve výši minimálně 5 000 Kč.

Poštovní účet, Poštovní spořitelna

500 Kč získáte za sjednání Poštovního účtu s pojištěnou kartou. Navíc můžete vyhrát 20 000 Kč. Každý týden Poštovní spořitelna losuje 5 výherců.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, nabízí Poštovní účet zdarma, za podmínky, že si na účet budete zasílat minimálně 10 000 Kč měsíčně.

Chytrý účet, Raiffeisenbank

Podmínkou odměny za nový účet je aktivní využívání účtu, což dle Raiffeisenbank znamená, že klientovi nejméně ve dvou po sobě jdoucích měsících ze tří měsíců následujících po měsíci založení účtu přijde na účet aspoň 15 000 Kč a udělá alespoň 3 transakce (například zaplatí kartou).

Účet Tom Plus, MONETA Money Bank

Novým zákazníkům, kteří si založí běžný účet Tom Plus, banka vyplatí odměnu 1 000 Kč za platby kartou. Podmínkou je zaplatit platební kartou k účtu více než 1 000 Kč v období od založení účtu po konec následujícího měsíce.

Účet je dostupný také pro živnostníky, založení a vedení účtu je zdarma. Výběry ze bankomatů v ČR i zahraničí jsou zdarma, vedení a vydání platební karty není taktéž zpoplatněno. Tuzemské odchozí úhrady, příchozí platby, trvalé příkazy, inkasa a SIPO a SEPA platby zadané elektronicky jsou zdarma. Okamžité platby (převody mezi bankami do několika vteřin) nejsou zpoplatněny.

Běžný účet, Equa bank

Nový klient Equa bank získá odměnu 500 Kč za to, že zašle alespoň jednu platbu z mobilní aplikace banky do 30 dnů od založení učtu.

Běžný účet od Equa bank získal první místo v soutěži Zlatá koruna 2020. Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma.

U konto, UniCredit Bank

Založení je zdarma, vedení účtu je zdarma v případě bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. Při nesplnění podmínky je měsíční poplatek 199 Kč. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně, je výběry z bankomatu v České republice a zahraničí zdarma. Odchozí a příchozí platby v rámci ČR jsou zdarma, pouze při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. SMS klíč do internetového bankovnictví je zpoplatněn částkou 1,50 Kč za každou zprávu. Učet v cizí měně je zdarma. Za každou příchozí a odchozí SEPA platbu klient zaplatí 6 Kč. Bonusem je platební karta s cashbackem, program U-šetřete.

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet EXTRA – Pro klienty, kteří chtějí získat neomezené výběry z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí a zvýhodněnou úrokovou sazbu na kontokorentu i spořícím účtu. Součástí tohoto běžného účtu je zlatá debetní platební karta a sleva ze vstupních poplatků všech investičních produktů. Podmínky pro účet EXTRA ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce + měsíční kreditní obrat minimálně 50 000 Kč.

FÉR účet PLUS – Pro klienty, kteří chtějí využívat účet aktivně k úhradám každodenních výdajů s výběrům ze široké sítě bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Součástí běžného účtu je také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořícím účtu. Podmínky pro účet PLUS ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce.

Účet NEO, Expobank

**Noví klienti Expobanky dostanou bonus 300 Kč za založení účtu NEO s podmínkou, že si při tom aktivují alespoň jednu službu externího partnera Expobank. Tím myslí možnost investovat do bitcoinů, zlata a stříbra či firem. Podmínkou ale není investovat. Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje jednu platební kartu zdarma, bezplatné výběry z bankomatu v České republice a zahraničí. Zdarma jsou převody v rámci ČR a také příchozí i odchozí platby v rámci EU (SEPA platby). Úroková sazba u NEO účtu je 1,6 % ročně.

Sledovat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.

Pěkný přehled, nabízíte víc možností než jiné weby. Equa bank bohužel jen 500 ale stejně pudu tam.