Bonus za založení bankovního účtu

mBank

Účet bez poplatků a podmínek s bonusem 2 000 Kč.

CHCI BONUS 2 000 Kč

Pokud hledáte spolehlivou banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek zdarma. Pak doporučujeme zejména Běžný účet od Equa bank. Banka letos získala v soutěži Zlatá koruna cenu veřejnosti za běžný účet zdarma a bez podmínek.

Equa bank Účet roku, Zlatá koruna. VÍCE
mBank Nejen výhodné kurzy měn. VÍCE

mBank bonus 2 000 Kč

mBank nabízí běžný účet (mKonto) bez podmínek a poplatků. Podrobnější informace a jednoduchý návod jak získat bonus 2 000 Kč.

Twisto Účet Premium zdarma

Účet Premium na rok zdarma při uplatnění promo kódu A2X9Q1 v průběhu registrace. Twisto (mimo jiné) umožňuje zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení, nabízí slevy, cashbacky, výhodné kurzy měn. Dokáže rozdělit útratu s dalšími lidmi u stolu a podobně. Více informací o službě Twisto.

Účet Premium zdarma

Plus Konto, ČSOB, odměna až 1 500 Kč

1 000 Kč od ČSOB získá každý nový klient, kterému v období 120 dnů od založení Plus Konta nejméně ve dvou po sobě jdoucích kalendářních měsících přijde na nový účet nejméně 5 000 Kč (tedy celkem 10 000 Kč). Aktivujte si a přihlaste se do aplikace ČSOB Smart a do 30 dnů od založení účtu získáte dalších 500 Kč.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma. Ale jen za splnění podmínky měsíčního příjmu na účtu v minimální výši 10 000 Kč. Tato podmínka neplatí pro klienty mladší 26 let, mámy a táty na mateřské, která trvá maximálně 3 roky. Klientům starším 58 let postačí příjem na účtu ve výši minimálně 5 000 Kč. Chci Plus Konto v ČSOB.

Chytrý účet, Raiffeisenbank, odměna 1 000 Kč

1 000 Kč získáte za aktivní využívání nového účtu. To znamená, že že klientovi nejméně ve dvou po sobě jdoucích měsících, ze tří měsíců následujících po měsíci založení účtu, přijde na účet aspoň 15 000 Kč a udělá alespoň 3 transakce (například zaplatí kartou).

Všechny běžné bankovní operace nabízí Chytrý účet, od Raiffeisenbank zdarma. Zadarmo jsou například také výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma, a to bez jakýchkoliv podmínek. Chci Chytrý účet v Raiffeisenbank.

Opravdu banky jen tak rozdávají peníze? Jak složitá a časově náročná je změna banky? Budou moje peníze na novém účtu v bezpečí?

Proč vlastně banky odměnu nabízejí

Bankovní účet na téměř 90 % čechů. Ukázal průzkum zpracovaný pro ministerstvo financí. Dá se tedy říci, že trh je takřka zcela nasycen. Navíc, Češi jsou velmi konzervativní a nemají rádi jakékoliv změny. Banky jsou tak nuceny nové klienty patřičně motivovat a právě bonus za založení účtu patří mezi nejžádanější motivaci. Vždyť kdo vám dá peníze prakticky za nic.

Změna banky je díky Kodexu mobility velmi jednoduchá

Ke Kodexu mobility České bankovní asociace přistoupily prakticky všechny banky působící v České republice. Kodex mobility klientů znamená, že se nová banka sama postará o přenesení trvalých příkazů, inkas a SIPO z původní banky. Klient je tak prakticky zbaven všech starostí spojených se změnou bankovního účtu.

Peníze na všech bankovních účtech v ČR jsou pojištěny

Peníze na bankovních účtech všech bank působících v Evropské unii jsou ze zákona pojištěny do výše nejméně 100 000 EUR. Pakliže tedy nemáte na účtu (v jakékoliv české bance méně než 100 000 EUR (nebo equivalent v jakékoliv měně, samozřejmě včetně Kč), jsou vaše peníze v bezpečí.

mBank

Účet bez poplatků a podmínek s bonusem 2 000 Kč.

CHCI BONUS 2 000 Kč

4.9/5 - (101 votes)
Sledovat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.

Pěkný přehled, nabízíte víc možností než jiné weby. Equa bank bohužel jen 500 ale stejně pudu tam.

Rád bych účet u AIR BANK. Nevíte nechystají nějakou odměnu za založení účtu? Děkuji za odpověď.

Air Bank vám na rozdíl od těch ostatních připíše okamžitou odměnu 500 za používání jejich mobilní aplikace neuvěřitelně rychle jeden online otevřete a druhý den je to připsané 🙂

A nevíte za jak dlouho to připisou ostatní? Jako třeba mbank nebo ČSOB?

Super akce UniCredit Bank, 5 000 Kč je fakt dost, navíc účet zdarma. Zajímavé je, že ostatní weby, které jsem dnes prošel se o akci nezmiňují.

Ahoj,

ted dává ExpoBank 500 Kč zdarma za založení a jednu platbu.

Super tipy, díky, založil jsem si mKonto, běžný účet v Equa bank a aktivoval Twisto 1 800 Kč je doma + zlatá karta s pojištěním k tomu. Vedení všech účtů je zdarma tak proč nevyužít hned několik akcí najednou.

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank je zavádějící titulek, protože na účet START se akce nevztahuje.