13 května, 2020

Bonus za založení bankovního účtu, v květnu 2020 až 1 234 Kč

Také v květnu nabízejí některé banky bonus za založení bankovního účtu. Konkrétně Sberbank, mBank, UniCredit Bank a Expobank. Seznam bank pravidelně aktualizujeme. Poslední aktualizace proběhla 13. května 2020.

Pokud hodláte využít bonus za založení bankovního účtu a přitom hledáte banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek. Pak doporučujeme mKontto od mBank, popřípadě Účet NEO od Expobank.

Sberbank

Za převod účtu, bonus 1 234 Kč + 1 234 Kč každý rok.

VYBRAT

mBank bonus za založení bankovního účtu

mKonto, bonus 500 Kč, platnost do 31. května.

VYBRAT

Expobank bonus za založení bankovního účtu

Účet NEO, bonus 300 Kč*, platnost do 31. prosince.

VYBRAT

UniCredit Bank

U konto, bonus 300 Kč, promo kód DuoFinanceU2S.

VYBRAT

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet EXTRA – Pro klienty, kteří chtějí získat neomezené výběry z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí a zvýhodněnou úrokovou sazbu na kontokorentu i spořícím účtu. Součástí tohoto běžného účtu je zlatá debetní platební karta a sleva ze vstupních poplatků všech investičních produktů. Podmínky pro účet EXTRA ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce + měsíční kreditní obrat minimálně 50 000 Kč.

FÉR účet PLUS – Pro klienty, kteří chtějí využívat účet aktivně k úhradám každodenních výdajů s výběrům ze široké sítě bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Součástí běžného účtu je také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořícím účtu. Podmínky pro účet PLUS ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce.

mKontto, mBank

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč či ekvivalent v cizí měně, tak výběry z bankomatu v České republice a zahraničí je zdarma. Zdarma jsou převody v rámci ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb a také SEPA platby (příchozí a odchozí platby v eurech v rámci EU).

Účet NEO, Expobank

*Noví klienti Expobanky dostanou bonus 300 Kč za založení účtu NEO s podmínkou, že si při tom aktivují alespoň jednu službu externího partnera Expobank. Tím myslí možnost investovat do bitcoinů, zlata a stříbra či firem. Podmínkou ale není investovat. Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje jednu platební kartu zdarma, bezplatné výběry z bankomatu v České republice a zahraničí. Zdarma jsou převody v rámci ČR a také příchozí i odchozí platby v rámci EU (SEPA platby). Úroková sazba u NEO účtu je 1,6 % ročně.

U konto, UniCredit Bank

Založení je zdarma, vedení účtu je zdarma v případě bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. Při nesplnění podmínky je měsíční poplatek 199 Kč. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně, je výběry z bankomatu v České republice a zahraničí zdarma. Odchozí a příchozí platby v rámci ČR jsou zdarma, pouze při splnění podmínky bezhotovostních transakcí v minimální výší 12 000 Kč měsíčně. SMS klíč do internetového bankovnictví je zpoplatněn částkou 1,50 Kč za každou zprávu. Učet v cizí měně je zdarma. Za každou příchozí a odchozí SEPA platbu klient zaplatí 6 Kč. Bonusem je platební karta s cashbackem, program U-šetřete.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments