Bonus za založení bankovního účtu

mBank

Účet bez poplatků a podmínek s bonusem 1 500 Kč.

CHCI BONUS 1 500 Kč

mBank

Bonus až 1 500 Kč.

VYBRAT

Komerční banka

Studentský účet s bonusem 700 Kč.

VYBRAT

Twisto

300 Kč na první nákup.

VYBRAT

Equa bank

Účet roku, Zlatá koruna.

VYBRAT

equa bank

Pokud hledáte spolehlivou banku, která nabízí vedení účtu bez podmínek zdarma. Pak doporučujeme zejména Běžný účet od Equa bank. Banka letos získala v soutěži Zlatá koruna cenu veřejnosti za běžný účet zdarma a bez podmínek.

mKonto, mBank

Více informací o podmínkách získání bonusu 1 500 Kč.

Založení i vedení účtu je zdarma. Účet zahrnuje platební kartu zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč či ekvivalent v cizí měně, tak výběry z bankomatu v České republice a zahraničí je zdarma. Zdarma jsou převody v rámci ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb a také SEPA platby (příchozí a odchozí platby v eurech v rámci EU). Chci mKonto v mBank.

Studentský účet G2, KB

Prvních 350 Kč získáte za založení účtu a jeho aktivní využívání. Dalších 350 Kč získáte, když se prokážete platným průkazem ISIC vydaným v ČR. Aktivní účet je účet, na kterém proběhla alespoň 1 bankovní operace (započítává se i připsání bonusu 350 Kč za průkaz ISIC).

Běžné služby jako převody v rámci ČR, SEPA platby, či vedení účtu, nabízí Studentský účet G2 zdarma. Zdarma je jeden výběr z bankomatu v zahraničí a neomezený počet výběrů z bankomatů Komerční banky. Chci Studentský účet G2 v KB.

Účet START, OPEN a TOP, UniCredit Bank

Odměnou za založení účtu je voucher na nákup v eShopu Alza.cz, který je možné uplatnit na jakékoliv zboží. Celkově můžete získat vouchery v hodnotě až 1500 Kč za účet START, až 3 000 Kč za účet OPEN a až 4 000 Kč za účet TOP.

Účet START, OPEN a TOP, UniCredit Bank

  • Účet START: Voucher v hodnotě 500 Kč.
  • Účet OPEN: Voucher v hodnotě 1 000 Kč.
  • Účet TOP: Voucher v hodnotě 2 000 Kč.

Další voucher získáte za to, že si na nový účet začne zasílat výplatu.

  • Účet START: Voucher v hodnotě 1 000 Kč.
  • Účet OPEN: Voucher v hodnotě 2 000 Kč.
  • Účet TOP: Voucher v hodnotě 2 000 Kč.

Poplatky za bankovní operace a vedení účtu, závisí na tom jaký tarif si zvolíte a jak vysoký příjem si na účet necháte zasílat. Přičemž účet TOP s nejvyšším standardem je zdarma za předpokladu, že váš příjem, který si necháte zasílat na účet, je 40 000 Kč a více. Chci účet v UniCredit Bank.

Plus Konto, ČSOB

1 000 Kč od ČSOB získá každý nový klient, kterému v období 120 dnů od založení Plus Konta nejméně ve dvou po sobě jdoucích kalendářních měsících přijde na nový účet nejméně 5 000 Kč (tedy celkem 10 000 Kč).

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, jsou zdarma. Ale jen za splnění podmínky měsíčního příjmu na účtu v minimální výši 10 000 Kč. Tato podmínka neplatí pro klienty mladší 26 let, mámy a táty na mateřské, která trvá maximálně 3 roky. Klientům starším 58 let postačí příjem na účtu ve výši minimálně 5 000 Kč. Chci Plus Konto v ČSOB.

Poštovní účet, Poštovní spořitelna

Prvních 700 Kč získáte za sjednání účtu s pojištěnou kartou nebo pojištěním internetových rizik. Dalších 300 Kč pak za ovládání účtu přes mobil pomocí aplikace ČSOB Smart. Dalších 1 000 Kč můžete získat za sjednání penzijního spoření.

Běžné služby jako převody v rámci ČR, výběry z bankomatu či vedení účtu, nabízí Poštovní účet zdarma, za podmínky, že si na účet budete zasílat minimálně 10 000 Kč měsíčně. Chci Poštovní účet v Poštovní spořitelně.

Chytrý účet, Raiffeisenbank

1 000 Kč získáte za aktivní využívání nového účtu. To znamená, že že klientovi nejméně ve dvou po sobě jdoucích měsících, ze tří měsíců následujících po měsíci založení účtu, přijde na účet aspoň 15 000 Kč a udělá alespoň 3 transakce (například zaplatí kartou).

Všechny běžné bankovní operace nabízí Chytrý účet, od Raiffeisenbank zdarma. Zadarmo jsou například také výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma, a to bez jakýchkoliv podmínek. Chci Chytrý účet v Raiffeisenbank.

Twisto

300 Kč na první útratu získáte za registraci do služby. Twisto (mimo jiné) umožňuje zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení, nabízí slevy, cashbacky, výhodné kurzy měn. Dokáže rozdělit útratu s dalšími lidmi u stolu a podobně. Více informací o službě Twisto.

FÉR účet PLUS a EXTRA, Sberbank

1 234 Kč získáte za převod účtu od jiné banky. Dalších 1 234 Kč každý rok za věrnost. Odměna se nevztahuje na FÉR účet START.
FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank

FÉR účet EXTRA – Pro klienty, kteří chtějí získat neomezené výběry z bankomatů nejen v ČR, ale i v zahraničí a zvýhodněnou úrokovou sazbu na kontokorentu i spořícím účtu. Součástí tohoto běžného účtu je zlatá debetní platební karta a sleva ze vstupních poplatků všech investičních produktů. Podmínky pro účet EXTRA ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce + měsíční kreditní obrat minimálně 50 000 Kč.

FÉR účet PLUS – Pro klienty, kteří chtějí využívat účet aktivně k úhradám každodenních výdajů s výběrům ze široké sítě bankomatů v ČR i zahraničí zdarma. Součástí běžného účtu je také zvýhodněný kontokorent a zvýhodněná úroková sazba na spořícím účtu. Podmínky pro účet PLUS ZDARMA: Alespoň 5× platba kartou měsíčně u obchodníka NEBO 500 000 Kč v investicích na konci měsíce. Chci Fér účet v Sberbank.

Opravdu banky jen tak rozdávají peníze? Jak složitá a časově náročná je změna banky? Budou moje peníze na novém účtu v bezpečí?

Proč vlastně banky odměnu nabízejí

Bankovní účet na téměř 90 % čechů. Ukázal průzkum zpracovaný pro ministerstvo financí. Dá se tedy říci, že trh je takřka zcela nasycen. Navíc, Češi jsou velmi konzervativní a nemají rádi jakékoliv změny. Banky jsou tak nuceny nové klienty patřičně motivovat a právě bonus za založení účtu patří mezi nejžádanější motivaci. Vždyť kdo vám dá peníze prakticky za nic.

Změna banky je díky Kodexu mobility velmi jednoduchá

Ke Kodexu mobility České bankovní asociace přistoupily prakticky všechny banky působící v České republice. Kodex mobility klientů znamená, že se nová banka sama postará o přenesení trvalých příkazů, inkas a SIPO z původní banky. Klient je tak prakticky zbaven všech starostí spojených se změnou bankovního účtu.

Peníze na všech bankovních účtech v ČR jsou pojištěny

Peníze na bankovních účtech všech bank působících v Evropské unii jsou ze zákona pojištěny do výše nejméně 100 000 EUR. Pakliže tedy nemáte na účtu (v jakékoliv české bance méně než 100 000 EUR (nebo equivalent v jakékoliv měně, samozřejmě včetně Kč), jsou vaše peníze v bezpečí.

mBank

Účet ZDARMA a NEJVYŠŠÍ ODMĚNA za založení účtu!

CHCI BONUS 1 500 Kč

Sledovat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Peníze se vždycky hodí, navíc u mBank je vedení účtu zdarma, ale zajímalo by mě kdo je majitelem mBanky, zda jde o českou banku a jak je důvěryhodná, děkuji za odpověď.

Pěkný přehled, nabízíte víc možností než jiné weby. Equa bank bohužel jen 500 ale stejně pudu tam.

Rád bych účet u AIR BANK. Nevíte nechystají nějakou odměnu za založení účtu? Děkuji za odpověď.

Air Bank vám na rozdíl od těch ostatních připíše okamžitou odměnu 500 za používání jejich mobilní aplikace neuvěřitelně rychle jeden online otevřete a druhý den je to připsané 🙂

A nevíte za jak dlouho to připisou ostatní? Jako třeba mbank nebo ČSOB?

Super akce UniCredit Bank, 5 000 Kč je fakt dost, navíc účet zdarma. Zajímavé je, že ostatní weby, které jsem dnes prošel se o akci nezmiňují.

Ahoj,

ted dává ExpoBank 500 Kč zdarma za založení a jednu platbu.

Super tipy, díky, založil jsem si mKonto, běžný účet v Equa bank a aktivoval Twisto 1 800 Kč je doma + zlatá karta s pojištěním k tomu. Vedení všech účtů je zdarma tak proč nevyužít hned několik akcí najednou.

FÉR účet PLUS, EXTRA a START, Sberbank je zavádějící titulek, protože na účet START se akce nevztahuje.