Zaplo na splátky, recenze, zkušenosti a diskuze

Zaplo na splátky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Rozsah 10 000 – 60 000 Kč Splatnost 3 měsíce – 1 rok

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Společnost Zaplo Finance, která také nabízí oblíbenou krátkodobou půjčku Zaplo, přišla s novým produktem – půjčkou na splátky. Oproti běžnému Zaplu jde o dlouhodobý úvěr, který klient splácí v měsíčních splátkách. Zaplo na splátky je poměrně flexibilní úvěr, umožňuje například odložení termínu splátek, změnu měsíčních splátek, navýšení půjčky či předčasné splacení bez poplatku.

Zaplo na splátky

Bez ručení.
Možnost odložení termínu splátek, je možná změna měsíčních splátek.
Možnost navýšení půjčky.
Předčasné splacení půjčky bez poplatku.
Rozsah 10 000 Kč až 60 000 Kč.
Splatnost 6 měsíců až 10 let, splátky jednou měsíčně.
Záznam v rejstříku trestů není překážkou.
Úrok minimálně 59,6 %.
Žadatel nesmí být v exekuci a veden v registrech.

Podmínky nutné k získání úvěru

 • Občan České republiky, který dovršil 18 let.
 • Bankovní účet v České republice.
 • Stálý příjem.
 • Mobilní telefon (slouží k ověření žádosti pomocí SMS).
 • Platný občanský průkaz a další doklad totožnosti.

Sjednaní úvěru

Půjčku lze sjednat výhradně na internetu. Před samotnou žádostí si zájemce musí připravit mobilní telefon (v průběhu žádosti dochází z SMS ověření), občanský průkaz a další osobní doklad (typicky řidičský průkaz či cestovní pas). Potřeba je zadat také číslo bankovního účtu z kterého je potřeba zaslat verifikační platbu ve výši 0,01 Kč (účet žadatele musí být veden na jeho jméno). Celý průběh žádosti je velmi jednoduchý a intuitivní. K vyhodnocení žádosti dojde během několika málo minut. Také vyplacení půjčky je velmi rychlé. Peníze žadatel obdrží během několika minut, nanejvýš druhý den, a to v závislosti na tom, u které banky má účet.

Zaplo na splátky - žádost

Úvěrová kalkulačka

Žádost o úvěr začíná na úvěrové kalkulačce, kde si zájemce zvolí výši úvěru a měsíční splátku. Po navolení těchto dvou položek se mu v dolní části kalkulačky zobrazí detailní informace o úvěru:

 • Výše půjčky půjčky.
 • Poplatek.
 • Délka půjčky.
 • Zápůjční úroková sazba (roční, pevná).
 • Výše RPSN.
 • Kolik peněz celkem splatí.
 • Datum první splátky.
 • Měsíční splátka.

Zaplo na splátky, kalkulačka

NA SPLÁTKY

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Výhody a nevýhody úvěru

Mezi hlavní výhody úvěru patří flexibilita, minimum administrativy, rychlost vyhodnocení žádosti a rychlé vyplacení peněz. Výhodou také je zázemí důvěryhodné lety prověřené společnosti Zaplo Finance. Hlavní nevýhodou je výše úrokové sazby, což se projeví na vysokém navýšení, zejména při delším splácení úvěru. Minimální výše úroku je 59,6 %.

Splátky jsou hrazeny jednou měsíčně. Úvěr zahrnuje možnost odložení splátek, změnu měsíční splátky i možnost navýšení úvěrového rámce, předčasné splacení půjčky je bez poplatku. Podrobnější informace o úvěru (možnost navýšení půjčky, změna splátek a podobně) klient nalezne ve svém účtu na webové stránce poskytovatele (zaplonasplatky.cz). V případě, že klient není schopen uhradit splátku, může se s poskytovatelem dohodnout na vhodném řešení situace. V takovém případě je nutné společnost neprodleně kontaktovat.

Reprezentativní příklad půjčky

25 000 Kč na dobu splatnosti 8 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 119,06 % ročně, RPSN 211,20 %, výše měsíční splátky 4 672,75 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 37 382 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 12 382 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Poskytovatel úvěru

Společnost Zaplo Finance je součástí nadnárodní skupiny 4finance, která působí na trhu od roku 2008. Jedná se o jednu z největších korporací specializujících se na rychlé úvěry vůbec. Mimo České republiky skupina působí v dalších patnácti zemích na několika kontinentech.

Zaplo na splátky

NA SPLÁTKY

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

4.8/5 - (40 votes)
Sledovat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Myslím, že recenze je zbytečně přísná, splátky jsou nízké. Navíc když člověk potřebuje rychle peníze, tak ocení půjčku od Zapla, vyplacení peněz je opravdu bleskové.

Pro někoho kdo potřebuje rychle peníze, je bezpředmětné obracet se na banku, v Zaplu taky vidím řadu výhod, hlavně tedy, že půjčku není potřeba splatit do měsíce, ale rozložit do několika splátek až na 3 roky. Navíc je super, že lze úvěr zdarma splatit kdykoliv.

Můžete mi poradit výhodnější nebankovní dlouhodobou půjčku na splátky? Za případné tipy děkuji.

Zkuste například Jistou půjčku: https://www.jistapujcka.eu

Ten úrok je šílený, ale líbí se mi, že předčasné splacení půjčky je bez poplatku. Pokud člověk potřebuje peníze rychle a ví, že za měsíce se mu vrátí, je Zaplo na splátky ideální.

Když chci předčasne splatit tak splatit jen tu částku co jsem si půjčila?

Dobrý den přicitase u zaplo na splátky nějaký denní úrok o který se částka navyšuje každý den ?