Zaplo na splátky, recenze

Zaplo na splátky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Rozsah 10 000 – 60 000 Kč

Rychlost15 minut

Schváleno 76 %

Splatnost 6 měsíců – 3 roky

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nová půjčka od Zaplo. Společnost Zaplo Finance, která provozuje oblíbenou nebankovní půjčku Zaplo, přišla s novým produktem – Půjčkou na splátky. Oproti běžnému Zaplu jde o dlouhodobý úvěr, půjčku klient splácí jednou měsíčně.

Zaplo na splátky

Bez ručení.

Možnost odložení termínu splátek, je možná změna měsíčních splátek.

Možnost navýšení půjčky.

Předčasné splacení půjčky bez poplatku.

Rozsah 10 000 Kč až 60 000 Kč.

Splatnost 6 měsíců až 3 roky, splátky jednou měsíčně.

Záznam v rejstříku trestů není překážkou.

Úrok minimálně 59,6 %.

Nutno doložit příjem.

Žadatel nesmí být v exekuci a veden v registrech.

Informace o úvěru

Žadatel o úvěr musí mít vlastní účet v bance, přičemž k ověření účtu probíhá již v rámci žádosti. Výplata půjčky je rychlá, peníze zájemce obdrží během několika minut nebo druhý den, a to v závislosti na tom, u které banky má účet.

Splátky jsou hrazeny jednou měsíčně. Úvěr zahrnuje možnost odložení splátek, změnu měsíční splátky i možnost navýšení úvěrového rámce, předčasné splacení půjčky je bez poplatku. Podrobnější informace vždy naleznete ve svém klientském účtu. V případě, že klient nebude schopný uhradit splátku, může se s poskytovatelem dohodnout na vhodném řešení situace. V takovém případě společnost neprodleně kontaktujte.

Hlavní nevýhodou je vysoký úrok, což se projeví na vysokém navýšení, zejména při delším splácení úvěru, minimální výše úroku je 59,6 %. Hlavní výhodami jsou flexibilita půjčky a zázemí důvěryhodné lety prověřené společnosti, Zaplo Finance. Často kladené otázky k tomuto úvěru naleznete ve spodní části webu Fintest.cz – Zaplo na splátky.

Reprezentativní příklad půjčky

30 000 Kč na dobu splatnosti 24 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 74,17% ročně, RPSN 105,40 %, výše měsíční splátky 2 430,46 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 58 331,04 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 28 331,04 Kč.

Sjednaní úvěru

Půjčku lze sjednat výhradně na internetu. Potřebovat budete váš mobilní telefon (v průběhu žádosti dochází z SMS ověření), občanský průkaz a další osobní doklad (typicky řidičský průkaz či cestovní pas). Připraveno mějte také číslo svého bankovního účtu. Žádost o úvěr začíná na úvěrové kalkulačce, kde si zvolíte výši úvěru a měsíční splátku.

Zaplo

NA SPLÁTKY

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments