Půjčka Zaplo zdarma, recenze

Jde o krátkodobou rychlou půjčku od prověřené společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, bez úroků a bez navýšení, klient jednoduše vrátí tolik peněz kolik si zapůjčil. Noví klienti mohou získat úvěr ve výši až 16 000 Kč, další úvěr se pak může vyšplhat až na 30 000 Kč.

Půjčka Zaplo

Bez ručení.
Bez doložení příjmů.
Peníze mohou být vyplaceny v hotovosti, a to v široké síti trafik Geco.
Peníze na účtu nebo v trafice již za 15 minut.
Předčasné splacení půjčky bez poplatku.
Úrok, navýšení, RPSN 0 %, bez poplatku.
Záznam v rejstříku trestů není překážkou.
Rozsah 1 000 Kč až 16 000 Kč.
Splatnost 7 až 30 dní.
Možnost prodloužení splatnost až o 30 dní (za poplatek).
Žadatel nesmí být v exekuci a veden v registrech.

Půjčka Zaplo

CHCI PŮJČKU ZDARMA!

Nejde o podvod

Často se ptáte, proč některé společnosti nabízejí půjčku zdarma a zda nejde o podvod či způsob jak žadatele přimět k podepsaní nevýhodné smlouvy. V případě půjčky od Zaplo tomu tak není, jedinou podmínkou bezplatnosti je splatit úvěr do 30 dnů, to je vše. Společnost se tak jednoduše snaží získat klienty kteří v (potencionálně) budoucnu využijí další (již zpoplatněnou) půjčku.

Zaplo první půjčka zdarma

Typicky lze tento úvěr využít jako rychlou půjčku před výplatou. Žadatel o úvěr musí mít vlastní účet v bance, neboť k ověření účtu probíhá v rámci žádosti. Peníze žadatel v případě schválení půjčky obdrží v řádu minut nebo na druhý den, v závislosti na tom, u které banky má účet. Půjčku lze obdržet také v hotovosti, a to v síti trafik společnosti Geco. Žadatel může (ale nemusí) být výzvám k prokázání příjmu.

Úvěr je možné splatit kdykoliv, maximálně však do 30 dnů. Pokud klient požádá o prodloužení splátky, úvěr bude zpoplatněn, prodloužení splátky je taktéž zpoplatněno. Podrobnosti o svém úvěru klient nalezne v klientském účtu.

Pokud klient splatí úvěr do 30 dnů, dá se říci, že úvěr žádná negativa nemá. Výhodou úvěru je rychlost, zázemí spolehlivé (léty prověřené) společnosti a nulové navýšení.

Sjednaní úvěru online

Potřebovat budete váš mobilní telefon a občanský průkaz, nutností je také online přístup k bankovnímu účtu. Sjednaní úvěru začíná na ÚVĚROVÉ KALKULAČCE, kde si navolíte výši půjčky. V dalších krocích vyplníte krátkou žádost, odešlete kopii vašeho občanského průkazu a ověříte číslo svého mobilního telefonu.

Posledním krokem je odeslání verifikačního poplatku z vašeho bankovního účtu ve výši 0,01 Kč (jeden haléř). Na tento účet po schválení žádosti obdržíte peníze.

V případě, že budete chtít obdržet peníze v některé z trafik sítě Geco, kontaktujte Zaplo na zákaznické lince 225 852 311 či 800 399 399. Zákaznická linka je v provozu denně, pondělí až pátek 08:00 – 18:00 hodin, víkendy a svátky 09:00 – 17:00 hodin.

Půjčka Zaplo

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Další půjčky zdarma

Zaplo není jediný poskytovatel nabízející první půjčku zdarma.

Pokud klient čerpal půjčku od Zaplo zdarma a vše splatil v termínu, samozřejmě od Zaplo další úvěr obdrží, a to rychle a bez problémů, nicméně již ne zdarma. V tomto případě ovšem lze o první úvěr zdarma pořádat také u dalších poskytovatelů.

Sledovat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

No půjčka sice je zdarma, ale běda pokud peníze nesplatíte včas, pak se poplatky nasčítají.

Pokud nedodržíte smlouvu přicházejí sankce, tak tomu je nejen u půjček. Navíc v tomto případě jsou v případě nedodržení splatnosti poplatky rozumné. Vím, že stát se může cokoliv, ale člověk by si měl půjčit jen tolik, kolik je schopen včas splatit.