Půjčka Zaplo zdarma, recenze

Půjčka Zaplo zdarma

Rozsah 1 000 – 16 000 Kč

Rychlost15 minut

Schváleno 88 %

Splatnost 7 – 30 dnů

PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA, ÚROK, NAVÝŠENÍ i RPSN 0 %

CHCI PŮJČKU ZDARMA

Jde o krátkodobou rychlou půjčku od společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, bez úroků a bez navýšení, klient jednoduše vrátí tolik peněz kolik si zapůjčil. Noví klienti mohou získat úvěr v maximální výši 16 000 Kč, další úvěr pak může činit až 30 000 Kč.

Pravděpodobně jde o nejprůchodnější půjčku na tuzemském trhu, web Fintest.cz dokonce uvádí, že přes 88 % žádostí je schváleno.

Půjčka Zaplo

Vysoké procento schválených žádostí.
Bez ručení.
Bez doložení příjmů.
Peníze mohou být vyplaceny v hotovosti, a to v široké síti trafik Geco.
Peníze na účtu nebo v trafice již za 15 minut.
Předčasné splacení půjčky bez poplatku.
Možnost navýšení půjčky.
Úrok, navýšení, RPSN 0 %, bez poplatku.
Záznam v rejstříku trestů není překážkou.
Rozsah 1 000 Kč až 16 000 Kč.
Splatnost 7 až 30 dní.
Možnost prodloužení splatnost až o 30 dní (za poplatek).
Žadatel nesmí být v exekuci a veden v registrech.

Půjčka Zaplo

CHCI PŮJČKU ZDARMA!

Jde o seriózní společnost?

Často zaznívá otázka, proč některé nebankovní společnosti nabízejí první půjčku zdarma, zda nejde o podvod či způsob jak žadatele přimět k podepsaní nevýhodné smlouvy. V případě půjčky od Zaplo tomu tak není, jedinou podmínkou bezplatnosti je splatit úvěr do 30 dnů, to je vše. Zaplo se tak jednoduše snaží získat klienty, kteří potencionálně využijí další (již zpoplatněnou) půjčku.

Zaplo první půjčka zdarma

Typicky lze tento úvěr využít jako rychlou půjčku před výplatou. Žadatel o úvěr musí mít vlastní účet v bance, neboť k ověření bankovního účtu probíhá v rámci žádosti. V případě schválení půjčky žadatel obdrží peníze v řádu minut nebo nejpozději na druhý den, v závislosti na tom u které banky má účet. Půjčku lze vyplatit také v hotovosti, a to v síti trafik společnosti Geco. Žadatel může (ale nemusí) být výzvám k prokázání příjmu.

Úvěr je možné splatit kdykoliv, maximálně však do 30 dnů. Pokud klient požádá o prodloužení splátky, úvěr bude zpoplatněn. Podrobnosti o svém úvěru klient nalezne v klientském účtu.

Pokud klient splatí úvěr do 30 dnů, dá se říci, že úvěr žádná negativa nemá. Výhodou úvěru je rychlost, zázemí spolehlivé (léty prověřené) společnosti a nulové navýšení.

Reprezentativní příklad půjčky

Reprezentativní příklad. 16 000 Kč na 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 16 000 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 0 Kč.

Sjednaní úvěru online

Žadatel bude potřebovat mobilní telefon a občanský průkaz, nutností je také online přístup k bankovnímu účtu. Sjednaní úvěru začíná na ÚVĚROVÉ KALKULAČCE, kde si žadatel navolí výši půjčky. V dalších krocích vyplní krátkou žádost, odešlete kopii občanského průkazu a ověří číslo svého mobilního telefonu.

Posledním krokem je odeslání verifikačního poplatku z bankovního účtu žadatele, a to ve výši 0,01 Kč (jeden haléř).

Vyplacení peněz na bankovní účet

Po schválení půjčky, žadatel obdrží peníze na účet z kterého zasílat verifikační poplatek, a to v řádu několika málo minut, nejpozději však na druhý den, závisí na tom u které banky má účet.

Peníze lze vyplatit také v hotovosti

V případě, že klient bude chtít obdržet peníze v některé z trafik sítě Geco, musí kontaktovat Zaplo na zákaznické lince 225 852 311 či 800 399 399. Zákaznická linka je v provozu denně, pondělí až pátek 08:00 – 18:00 hodin, víkendy a svátky 09:00 – 17:00 hodin.

Půjčka Zaplo

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Další půjčky zdarma

Zaplo není jediný poskytovatel nabízející první půjčku zdarma.

Pokud klient čerpal půjčku od Zaplo zdarma a vše splatil v termínu, samozřejmě od Zaplo obdrží další úvěr, a to rychle a velmi jednoduše, nicméně již ne zdarma.

Sledovat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

No půjčka sice je zdarma, ale běda pokud peníze nesplatíte včas, pak se poplatky nasčítají.

Pokud nedodržíte smlouvu přicházejí sankce, tak tomu je nejen u půjček. Navíc v tomto případě jsou v případě nedodržení splatnosti poplatky rozumné. Vím, že stát se může cokoliv, ale člověk by si měl půjčit jen tolik, kolik je schopen včas splatit.

Děkuji za tip, rychlost vyřízení je fakt obdivuhodná, v 8 hodin ráno jsem podala žádost, v 8:30 byla schválena a peníze jsou již na účtu.