Zaplo recenze půjčky, zkušenosti a diskuze

Jde o krátkodobou rychlou půjčku od společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 7 až 61 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, bez úroků a bez navýšení, klient jednoduše vrátí tolik peněz kolik si zapůjčil. Noví klienti mohou získat úvěr v maximální výši 16 000 Kč, další úvěr pak může činit až 30 000 Kč. První půjčce od Zaplo snad není co vytknout, ovšem recenze opakované půjčky vyznívá negativně a z důvodu vysokého úrokového zatížení úvěru.

Jde pravděpodobně nejprůchodnější úvěr na tuzemském trhu, některé zdroje dokonce uvádějí, že přes 88 % žádostí o půjčku je schváleno.

Parametry půjčky Zaplo

Vysoké procento schválených žádostí.
Bez ručení.
Intuitivní uživatelské prostředí žádosti i úvěrového účtu.
Bez doložení příjmů.
Peníze mohou být vyplaceny v hotovosti, a to v široké síti trafik Geco.
Peníze na účtu nebo v trafice již za 15 minut.
Předčasné splacení půjčky bez poplatku.
Možnost navýšení půjčky.
První půjčka zdarma.
Záznam v rejstříku trestů nemusí být překážkou.
Rozsah 1 000 Kč až 30 000 Kč.
Splatnost 7 až 61 dní.
Možnost prodloužení splatnosti za poplatek.
Žadatel nesmí být v exekuci a veden v registrech.
Vysoká úroková sazba u opakované půjčky.

Půjčka Zaplo

CHCI PŮJČKU ZDARMA!

Jde o seriózní společnost?

Často zaznívá otázka, proč některé nebankovní společnosti nabízejí první půjčku zdarma, zda nejde o podvod či způsob jak žadatele přimět k podepsaní nevýhodné smlouvy. V případě půjčky od Zaplo tomu tak není, jedinou podmínkou bezplatnosti je splatit úvěr do 61 dnů, to je vše. Zaplo se tak jednoduše snaží získat klienty, kteří potencionálně využijí další (již zpoplatněnou) půjčku.

Zaplo první půjčka zdarma

Typicky lze tento úvěr využít jako rychlou půjčku před výplatou. Žadatel o úvěr musí mít vlastní účet v bance, neboť k ověření bankovního účtu probíhá v rámci žádosti. V případě schválení půjčky žadatel obdrží peníze v řádu minut nebo nejpozději na druhý den, v závislosti na tom u které banky má účet. Půjčku lze vyplatit také v hotovosti, a to v síti trafik společnosti Geco. Žadatel může (ale nemusí) být výzvám k prokázání příjmu.

  • Splatnost 7 až 61 dní.
  • Rozsah 1 000 Kč až 16 000 Kč

Úvěr je možné splatit kdykoliv, maximálně však do 61 dnů. Pokud klient požádá o prodloužení splátky, úvěr bude zpoplatněn. Podrobnosti o svém úvěru klient nalezne v klientském účtu.

Pokud klient splatí úvěr do 61 dnů, dá se říci, že úvěr žádná negativa nemá. Výhodou úvěru je rychlost, zázemí spolehlivé (léty prověřené) společnosti a nulové navýšení.

Pokud klient čerpal půjčku od Zaplo zdarma a vše splatil v termínu, samozřejmě od Zaplo obdrží další úvěr, a to rychle a velmi jednoduše, nicméně již ne zdarma. Stačí se přihlásit ke svému profilu na Zaplo.cz a požádat o další úvěr.

Reprezentativní příklad první půjčky zdarma

Reprezentativní příklad. 16 000 Kč na 61 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 16 000 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 0 Kč.

Zaplo není jediný poskytovatel nabízející první půjčku zdarma, přehled všech poskytovatelů nabízejících první půjčku zdarma naleznete pod tímto odkazem.

PRVNÍ PŮJČKA až 16 000 Kč ZDARMA, ÚROK, NAVÝŠENÍ i RPSN 0 %

Zaplo negativní recenze
Rozsah 1 000 – 30 000 Kč Splatnost 7 – 61 dnů

CHCI PŮJČKU ZAPLO

Zaplo opakovaná půjčka

Vyřízení žádosti již není zatíženo žádnou administrativou, jde pouze o jedno kliknutí v uživatelském účtu klienta. Úvěr je možné splatit kdykoliv, maximálně však do 61 dnů. Prodloužení splátky je zpoplatněno. Pozor, Zaplo opakovaná půjčka není zdarma, viz reprezentativní příklad níže.

  • Splatnost 7 až 61 dní.
  • Rozsah 1 000 Kč až 30 000 Kč

Reprezentativní příklad opakované půjčky

Výše půjčky 7 000 Kč, splatnost 30 dní: Roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Společnost Zaplo Finance nabízí také úvěr se splatností až 3 roky (36 měsíců), a to ve výši až 60 000 Kč – Zaplo na splátky.

Sjednaní úvěru online

Žadatel bude potřebovat mobilní telefon a občanský průkaz, nutností je také online přístup k bankovnímu účtu. Sjednaní úvěru začíná na ÚVĚROVÉ KALKULAČCE, kde si žadatel navolí výši půjčky. V dalších krocích vyplní krátkou žádost, odešlete kopii občanského průkazu a ověří číslo svého mobilního telefonu. Celý proces probíhá online a je přizpůsoben tak, aby šel pohodlně realizovat také z mobilního telefonu. Tedy jedná se o takzvanou SMS půjčku.

V případě opakované půjčky zájemce, po přihlášení od uživatelského profilu, pouze odklikne požadovanou částku. Žádné vyplňování žádosti a ověřování žadatele u opakované půjčky není potřeba.

Posledním krokem je odeslání verifikačního poplatku z bankovního účtu žadatele, a to ve výši 0,01 Kč (jeden haléř). V případě opakované půjčky není potřeba verifikační platbu realizovat.

Vyplacení peněz na bankovní účet

Po schválení půjčky, žadatel obdrží peníze na účet z kterého zasílat verifikační poplatek, a to v řádu několika málo minut, nejpozději však na druhý den, závisí na tom u které banky má účet. V případě opakované půjčky je platba na bankovní účet žadatele odeslána ihned po odkliknutí žádosti.

Peníze lze vyplatit také v hotovosti

V případě, že klient bude chtít obdržet peníze v některé z trafik sítě Geco, musí kontaktovat Zaplo na zákaznické lince 225 852 311 či 800 399 399. Zákaznická linka je v provozu denně, pondělí až pátek 08:00 – 18:00 hodin, víkendy a svátky 09:00 – 17:00 hodin.

Diskuze o půjčce

Mimo diskuzi zde pod tímto článkem naleznete velmi zajímavou a rozsáhlou diskuzi na téma půjčky Zaplo zde. Diskuzní fórum je rozděleno do několika témat: Všeobecná diskuze, splátkový kalendář, navýšení půjčky, prodloužení splatnosti, Zaplo na splátky, přihlášení k účtu a změna emailu.

Půjčka Zaplo

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

4.9/5 - (37 votes)
Sledovat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

No půjčka sice je zdarma, ale běda pokud peníze nesplatíte včas, pak se poplatky nasčítají.

Pokud nedodržíte smlouvu přicházejí sankce, tak tomu je nejen u půjček. Navíc v tomto případě jsou v případě nedodržení splatnosti poplatky rozumné. Vím, že stát se může cokoliv, ale člověk by si měl půjčit jen tolik, kolik je schopen včas splatit.

Děkuji za tip, rychlost vyřízení je fakt obdivuhodná, v 8 hodin ráno jsem podala žádost, v 8:30 byla schválena a peníze jsou již na účtu.

Za mě super, aspoň ta první půjčka, peníze na účtu opravdu za několik minut a první půjčka, zdarma, co více si přát.

Za mě super i opakovaná půjčka, peníze na jedno kliknutí ihned na účtu. Jen už bohužel s úrokem, ale co je na světě zadarmo, že?