Opakovaná půjčka Zaplo

Zaplo opakovaná půjčka

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz pod emailem a heslem, které jste si zvolili při registraci a jednoduše požádejte o další půjčku. Opakovaná půjčka je vyplacena během několika minut.

OPAKOVANÁ PŮJČKA ZAPLO

Jde o rychlý krátkodobý úvěr, který je určen zákazníkům společnosti Zaplo Finance. Konkrétně těm klientům, kteří v minulosti alespoň jednu půjčku čerpali.

Jak na opakovanou půjčku Zaplo

V případě opakované půjčky nemusíte znovu vyplňovat vaše údaje, jednoduše zvolíte jakou částku potřebujete (může to být až 30 000 Kč) a požadavek potvrdíte. Požadovaná částka bude okamžitě převedena na váš bankovní účet. I v tomto případě platí, že si můžete hotovost vyzvednout v jedné z trafik společnosti GECO.

Zapůjčenou částku je, dle podmínek společnosti, potřeba splatit do 30 dní, prodloužení splatnosti je sice možné, nicméně je zpoplatněno. Výše poplatku se odvíjí od zapůjčené částky a požadované délky prodloužení, konkrétní výši poplatku se dozvíte po přihlášení do vašeho účtu. Naopak případné navýšení půjčky je zdarma, navýšením se ovšem neprodloužíte termín splatnosti.

Důležité je, že u Zaplo můžete mít pouze jeden aktuální úvěr, chcete-li žádat o další půjčku, musíte nejdříve splatit úvěr původní.

Půjčka Zaplo zdarma

Rozsah 1 000 – 30 000 Kč

Splatnost 7 – 30 dnů

ZAPLO OPAKOVANÁ PŮJČKA

Zaplo opakovaná půjčka, reprezentativní příklad: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Alternativní půjčka Zaplo, až 60 000 Kč na měsíční splátky

Pokud potřebujete vyšší částku, až 60 000 Kč, nebo půjčku s měsíčními splátkami, zvolte půjčku Zaplo na splátky. Také v tomto případě trvá vyplacení půjčky jen několik minut. Navíc, jako zákazník Zapla, nemusíte znovu vyplňovat vaše údaje. Přesto, že se jedná o dlouhodobý úvěr, tuto půjčku můžete bezplatně splatit kdykoliv. Nebudete limitování danou splatnosti, která je u běžného Zapla (krátkodobé půjčky) 30 dní.

Zaplo na splátky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Rozsah 10 000 – 60 000 Kč

Splatnost 6 měsíců – 3 roky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Zaplo na splátky, reprezentativní příklad: 30 000 Kč na dobu splatnosti 12 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 66,66% ročně, RPSN 91,30 %, výše měsíční splátky 3 491,53 Kč. Celková částka splatná je 41 898,36 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

4.8/5 - (30 votes)
Sledovat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Půjčku od Zapla využívám celkem často. V rychlosti vyplácení peněz opravdu nemají konkurenci, peníze jsou na účtu prakticky ihned po odkliknutí žádosti.

Pokud využíváš krátkodobé úvěry často, doporučuji raději Kamali – kamali.cz (kdysi myslím Japonská půjčka), ušetříš spoustu peněz.

Když budu využívat Zaplo na splátky, mohu při tom využít i Tu kratkodou?