Opakovaná půjčka Zaplo

Zaplo opakovaná půjčka

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz pod emailem a heslem, které jste si zvolili při registraci a jednoduše požádejte o další půjčku. Opakovaná půjčka je vyplacena během několika minut.

OPAKOVANÁ PŮJČKA ZAPLO

V případě opakované půjčky nemusíte znovu vyplňovat vaše údaje, jednoduše zvolíte jakou částku potřebujete (může to být až 30 000 Kč) a požadavek potvrdíte. Požadovaná částka bude okamžitě převedena na váš bankovní účet. I v tomto případě platí, že si můžete hotovost vyzvednout v jedné z trafik společnosti GECO.

Zapůjčenou částku je, dle podmínek společnosti, potřeba splatit do 30 dní, prodloužení splatnosti je sice možné, nicméně je zpoplatněno. Výše poplatku se odvíjí od zapůjčené částky a požadované délky prodloužení, konkrétní výši poplatku se dozvíte po přihlášení do vašeho účtu. Naopak případné navýšení půjčky je zdarma, navýšením se ovšem neposune termín splatnosti.

Důležité je, že u Zaplo můžete mít pouze jeden aktuální úvěr, chcete-li žádat o další půjčku, musíte nejdříve splatit úvěr původní.

Půjčka Zaplo zdarma

Rozsah 1 000 – 30 000 Kč

Splatnost 7 – 30 dnů

ZAPLO OPAKOVANÁ PŮJČKA

Zaplo, až 60 000 Kč na měsíční splátky

Pokud potřebujete vyšší částku, až 60 000 Kč, nebo půjčku s měsíčními splátkami, zvolte půjčku Zaplo na splátky. Také v tomto případě trvá vyplacení půjčky jen několik minut, navíc, jako zákazník Zapla, nemusíte znovu vyplňovat vaše údaje. Přesto, že se jedná o dlouhodobý úvěr, tuto půjčku můžete bezplatně splatit kdykoliv, přitom nebudete limitování maximální danou splatnosti, která je u běžného Zapla (krátkodobé půjčky) 30 dní.

Zaplo na splátky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Rozsah 10 000 – 60 000 Kč

Splatnost 6 měsíců – 3 roky

ZAPLO NA SPLÁTKY

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments