Půjčka Zonky recenze

Zonky recenze půjčky, zkušenosti klientů a diskuze

Půjčky v hodnotě více než 15 miliard korun, více než 100 000 klientů, logo společnosti zná snad úplně každý! Takový je v kostce profil společnosti Zonky, která působí na... Více »

Půjčka Zonky kalkulačka

Zonky úvěrová kalkulačka. Co kalkulačka zobrazuje, jak použít a číst úvěrovou kalkulačku, výpočet navýšení, částka k zaplacení, RPSN, úrok, poplatek. Krátké video jak kalkulačku ovládat. Více »

Zaplo na splátky, recenze, zkušenosti a diskuze

Nová půjčka od Zaplo. Společnost Zaplo Finance, která provozuje oblíbenou nebankovní půjčku Zaplo, přišla s novým produktem – Půjčkou na splátky. Více »
Zaplo

Zaplo recenze půjčky, zkušenosti a diskuze

Krátkodobá rychlá půjčka od prověřené společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, klient jednoduše vrátí tolik... Více »
Zaplo přihlášení do účtu

Zaplo přihlášení do profilu

Půjčka Zaplo, jak na přihlášení do účtu, jak získat zapomenuté heslo. Jednoduchý návod zahrnující náhledy. Více »
Twisto

Twisto bonus 400 Kč a účet Premium zdarma

Twisto umožňuje zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení, nabízí cashbacky, slevy, výhodné směnné kurzy. Dokáže rozdělit útratu s dalšími lidmi u stolu a mnoho dalšího. Při registraci zadejte promo kód A2X9Q1 a... Více »
Dárek

Nákup na splátky bez navýšení

Potřebujete-li peníze například na porouchaný spotřebič a chybí vám hotovost, nemusíte hned šáhnut po půjčce. Některé e-shopy totiž nabízejí nákup na splátky bez navýšení, nebo dokonce nákup... Více »
Hypotéka

Sjednání hypotéky online – je to vůbec možné?

Nejeden z nás dospěl do bodu, kdy už si další život v podnájmu nebo u rodičů nedovede představit. Studia jsou minulostí, náš život se točí kolem zaměstnání, partnera a... Více »
Zaplo

Zaplo RPSN kalkulačka

Roční procentní sazba nákladů první půjčky Zaplo je 0 %. Pro zobrazení RPSN sazeb ostatních půjček Zaplo využijte kalkulačku. Zaplo RPSN kalkulačka V průběhu online žádosti o... Více »
Zaplo

Opakovaná půjčka Zaplo

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz pod emailem a heslem, které jste si zvolili při registraci a jednoduše požádejte o další půjčku. Opakovaná půjčka je vyplacena... Více »