Půjčka Zonky recenze

Zonky recenze půjčky, zkušenosti klientů a diskuze

Půjčky v hodnotě více než 6,5 miliardy korun, více než 110 000 klientů, logo poskytovatele zná snad úplně každý. Takový je v kostce profil půjčky Zonky, která je na... Více »
Zaplo

Zaplo recenze půjčky, zkušenosti a diskuze

Krátkodobá rychlá půjčka od prověřené společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, klient jednoduše vrátí tolik... Více »
Úvěr na bydlení od Buřinky

Úvěr na bydlení od Buřinky

Úvěr od Buřinky je produktem stavební spořitelny, který umožňuje získat peníze na pořízení nebo rekonstrukci bydlení. Úvěr je poskytován bez zástavy nemovitosti, a to až do výše... Více »

Zaplo na splátky, recenze, zkušenosti a diskuze

Nová půjčka od Zaplo. Společnost Zaplo Finance, která provozuje oblíbenou nebankovní půjčku Zaplo, přišla s novým produktem – Půjčkou na splátky. Více »
Půjčka na Vánoce

Levné půjčky na vánoční dárky

Vybrali jsme za Vás nejvýhodnější půjčky na Vánoce od seriózních poskytovatelů. První půjčka zdarma bez úroku a poplatku, nulové navýšení, RPSN 0 %! Více »

Půjčka Zonky kalkulačka

Zonky úvěrová kalkulačka. Co kalkulačka zobrazuje, jak použít a číst úvěrovou kalkulačku, výpočet navýšení, částka k zaplacení, RPSN, úrok, poplatek. Krátké video jak kalkulačku ovládat. Více »
Zaplo přihlášení do účtu

Zaplo přihlášení do profilu

Půjčka Zaplo, jak na přihlášení do účtu, jak získat zapomenuté heslo. Jednoduchý návod zahrnující náhledy. Více »
Twisto

Co je to Twisto

Twisto šetří čas i peníze. Takto krátce by se dala shrnout služba, která umožňuje zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení nebo například platbu rozdělit do... Více »
Dárek

Nákup na splátky bez navýšení

Potřebujete-li peníze například na porouchaný spotřebič a chybí vám hotovost, nemusíte hned šáhnut po půjčce. Některé e-shopy totiž nabízejí nákup na splátky bez navýšení, nebo dokonce nákup... Více »
Hypotéka

Sjednání hypotéky online – je to vůbec možné?

Nejeden z nás dospěl do bodu, kdy už si další život v podnájmu nebo u rodičů nedovede představit. Studia jsou minulostí, náš život se točí kolem zaměstnání, partnera a... Více »