Vánoční půjčka

Zaplo

16 000 Kč na 30 dní

VYBRAT

Zaplo na splátky

60 000 Kč na 3 roky

VYBRAT

Zonky

750 000 Kč na 7 let

VYBRAT

Vybrali jsme nejoblíbenější půjčky na vánoční dárky. První půjčku Zaplo ve výši 16 000 Kč můžete získat zdarma, bez úroku, navýšení, RPSN je 0 %.

Půjčka na vánoční dárky

Při výběru půjčky věnujte pozornost nejen parametrům úvěru, ale snažte se také nakoupit dárky chytře. Ve většině případů naleznete nejlevnější ceny na internetu, kde nejlépe využijte srovnavše cen jako Zbozi.cz a Heureka.cz. Některé e-shopy, jako například Alza.cz dokonce nabízejí možnost zaplatit jen třetinu ceny výročního dárku a zbytek doplatit kdykoliv během následujících 3 měsíců. Zajímavou možností je také odložená platba MALL Pay. V tomto případě, dokonce při prvním nákupu ušetříte 10 % z ceny, maximálně však 500 Kč.

Rychlá krátkodobá půjčka od Zaplo

Jeden z největších hitů tuzemského nebankovního trhu, který nabízí pro nové klienty částku v rozmezí 1 a 16 tisíc korun, pro stálou klientelu se pak tento limit navyšuje až na třicet tisícovek! Minimum dokladů a první půjčka zdarma pro všechny nováčky. Co to přesně znamená? Splatit půjčku do třiceti dnů znamená odpuštění úroků, de facto tedy doplatíte jen jistinu (tedy do koruny přesně tolik, kolik jste si vypůjčili). Bez dalších poplatků.

Hotovo může být už za pár minut, online řešení je tradičně velmi jednoduché. Krátký formulář, v němž se představíte a uvedete základní osobní údaje, už za krátkou chvíli mohou být peníze u vás. Po patnácti minutách od schválení na účtu. Kompletní vyřízení online a bezúčelový charakter půjčky, to jsou další velká plus! Podrobnější informace naleznete v recenzi půjčky Zaplo.

Zaplo

16 000 Kč na 30 dní

VYBRAT

Zaplo na splátky

Půjčka zahrnuje všechny přednosti krátkodobé půjčky Zaplo, jako rychlost vyplacení peněz, vysoké procento schválených žádostí a další. V tomto případě lze ovšem půjčku splácet až 3 roky a půjčka může vyšplhat až do výše 60 000 Kč. V tomto případě jsou ovšem tyto výhody vykoupeny vysokým úrokem a navýšením. Podrobnější informace naleznete v recenzi půjčky Zaplo na splátky.

Zaplo na splátky

60 000 Kč na 3 roky

VYBRAT

Peníze od Zonky

Pravděpodobně nejvýhodnější půjčka na trhu vůbec. Zonky poskytují peníze online, již během několika málo minut a férově! Zonky je matadorem českého nebankovního trhu s půjčkami, který si zakládá na naprosto transparentním jednání. Úrokové sazby přitom startují už těsně pod hranicí tří procent a kompletní vyřízení po internetu – bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky – je naprostou samozřejmostí. Bez podmínek v podobě minimálního příjmu a dlouhých administrativních formalit, splatnost nastavitelná mezi 6 a 84 měsíců, tedy až celých sedm let!

Kolik si vlastně můžete se Zonky půjčit? Minimální částka činí 20 tisíc korun, ale připraveno je v případě potřeby pro klienty až 750 000 Kč! Na účelu zde rozhodně nezáleží, podmínkou je pouze registrace profilu na webových stránkách Zonky, kde si může klient přehledně spravovat svůj účet z pohodlí domova. Předčasné splacení kdykoliv a bez dalších sankcí nebo poplatků, to je další benefit, se kterým se setkáte při půjčkách u zebry! Podrobnější informace naleznete v recenzi půjčky od Zonky nebo také zde: Fintest.cz/pujcka-zonky.

Zonky

750 000 Kč na 7 let

VYBRAT

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments