procenta

Snížení úrokové sazby u mSpoření na 0,9 % p.a

Dne 1.12.2020 bude vyhlášen nový úrokový lístek se změnou sazby mSpoření, úrok klesne ze stávajících 1,2% p.a. na 0,9% p.a. mBank snížení sazeb ze strany ČNB dlouho... Více »
Bonus za založení bankovního účtu

Bonus za založení bankovního účtu až 1 500 Kč

Vyhledáváme banky které aktuálně nabízejí bonus (odměnu) za založení bankovního účtu. Bankovní produkty a nabídky aktualizujeme minimálně jednou za měsíc. Více »
mBank

mBank bonus 1 500 Kč

Aktivujte si k mKontu také mSpoření. Noví klienti mohou získat bonus až 1 500 Kč. Jednoduchý návod jak získat bonus v plné výši. Založte si mKonto. V... Více »

mBanka vyzrála na nevýhodnou konverzi měn

mBanka vyrukovala s naprosto unikátní možností nastavení platební karty, která eliminuje možnost nechat se v zahraničí napálit na nevýhodnou konverzi měn. O co jde? Obchodník, nebo bankomat... Více »
Twisto

Co je Twisto? Co umí a dokáže

Twisto umožňuje například zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení, cashbacky, slevy, výhodný směnný kurz. Podělit se o útratu s dalšími lidmi u stolu a mnoho... Více »
Revolut karta

Revolut, poslední možnost získat kartu zdarma

Dnes a zítra, tedy nejpozději do 10. května 2020, nabízí Revolut platební kartu zdarma. Revolut (mimo jiné) umožňuje výběr z bankomatu v České republice a zahraničí zdarma,... Více »

Reklamace platby kartou v případě nedodání zboží či služby

Pokud zboží objednané v e-shopu neobdržíte, nebo například nedostanete peníze za zrušený let a prodejce s vámi nekomunikuje, nebo nechce vyslyšet vaše nároky. Existuje ještě ještě jedna... Více »
Revolut

Revolut výběr z bankomatu v ČR a zahraničí bez poplatku

Nejen na cestách je skvělým společníkem platební karta Revolut. Ta umožňuje bezplatný výběr z bankomatu nejen v zahraničí, ale samozřejmě také v České republice. Nedílnou součástí katy... Více »
sporitelna

Poštovní spořitelna zlevní výběry z bankomatů v EU a zdraží papírové výpisy

Poštovní spořitelna od 1. července 2020 zlevní výběry eur z bankomatů v zemích Evropské unie na 40 Kč, a to z původních 100 Kč. Přičemž cena 40... Více »