Bonus za založení bankovního účtu

Přehled odměn za založení bankovního účtu

Vyhledáváme banky které aktuálně nabízejí bonus (odměnu) za založení bankovního účtu. Bankovní produkty a nabídky aktualizujeme minimálně jednou za měsíc. Více »
mBank

mBank bonus 2 000 Kč

Aktivujte si k mKontu také mSpoření. Noví klienti mohou získat bonus až 1 500 Kč. Jednoduchý návod jak získat bonus v plné výši. Založte si mKonto. V... Více »
Twisto

Co je to Twisto

Twisto šetří čas i peníze. Takto krátce by se dala shrnout služba, která umožňuje zaplatit za zboží až 45 dnů po zakoupení nebo například platbu rozdělit do... Více »
Revolut

Fintech Revolut opět zavede několik změn

Fintech banka Revolut opět plánuje několik změn, které vstoupí v platnost 14. srpna 2021. Poplatky za směnu V současné době Revolut k měnovým kurzům účtuje přirážku nebo poplatek.... Více »

Revolut, pozvěte své přátele a získejte 35 EUR

Za každého přítele, který se přihlásí na vaše doporučení a splní stanovené podmínky, vám fintech Revolut aktuálně vyplatí 35 EUR. Odměnu získáte za přítele, který se zaregistruje,... Více »

UniCredit Bank, odměna za založení účtu až 5 000 Kč

UniCredit Bank právě vyrukovala s bezkonkurenčním bonusem za založení bankovního účtu. Ve spolupráci s internetovým obchodem MALL, banka nabízí poukazy na nákup zboží v hodnotě až 5... Více »
Revolut

Revolut ruší čísla místních účtů v CZK

Od 5. 4. 2021 již nebudete moci používat čísla místních účtů v CZK k příjmu příchozích bankovních převodů. Tato změna se vás týká pouze v případě, když... Více »
Revolut

Revolut, změna poplatků od dubna 2021

Fintech Revolut opět mění ceník. Změna se dotkne obchodování na burze, mezinárodních převodů peněz a výběrů z bankomatů. Nejvýrazněji se změny dotknou zákazníků s plánem Standard, ale změny poměrně výrazně... Více »
procenta

Snížení úrokové sazby u mSpoření na 0,9 % p.a

Dne 1.12.2020 bude vyhlášen nový úrokový lístek se změnou sazby mSpoření, úrok klesne ze stávajících 1,2% p.a. na 0,9% p.a. mBank snížení sazeb ze strany ČNB dlouho... Více »

mBanka vyzrála na nevýhodnou konverzi měn

mBanka vyrukovala s naprosto unikátní možností nastavení platební karty, která eliminuje možnost nechat se v zahraničí napálit na nevýhodnou konverzi měn. O co jde? Obchodník, nebo bankomat... Více »