procenta

Snížení úrokové sazby u mSpoření na 0,9 % p.a

Dne 1.12.2020 bude vyhlášen nový úrokový lístek se změnou sazby mSpoření, úrok klesne ze stávajících 1,2% p.a. na 0,9% p.a. mBank snížení sazeb ze strany ČNB dlouho... Více »

Jak získat hypotéku na koupi nemovitosti v zahraničí

Koupi nemovitosti v zahraničí může být nejen skvělou investiční příležitostí, ale také například způsob, jak si užít příjemné počasí a moře také v zimě. Také se může... Více »
Bonus za založení bankovního účtu

Bonus za založení bankovního účtu až 1 500 Kč

Vyhledáváme banky které aktuálně nabízejí bonus (odměnu) za založení bankovního účtu. Bankovní produkty a nabídky aktualizujeme minimálně jednou za měsíc. Více »
Dárek

Nákup na splátky bez navýšení

Potřebujete-li peníze například na porouchaný spotřebič a chybí vám hotovost, nemusíte hned šáhnut po půjčce. Některé e-shopy totiž nabízejí nákup na splátky bez navýšení, nebo dokonce nákup... Více »
Zaplo přihlášení do účtu

Zaplo přihlášení do účtu

Půjčka Zaplo, jak na přihlášení do účtu, jak získat zapomenuté heslo. Jednoduchý návod zahrnující náhledy. Více »

Půjčka Zonky kalkulačka

Zonky úvěrová kalkulačka. Co kalkulačka zobrazuje, jak použít a číst úvěrovou kalkulačku, výpočet navýšení, částka k zaplacení, RPSN, úrok, poplatek. Krátké video jak kalkulačku ovládat. Více »
Půjčka Zonky recenze

Půjčka Zonky, recenze, zkušenosti a diskuze

Úrok od 2,99 % Rozsah 20 000 – 750 000 Kč Splatnost 1 – 7 let ÚVĚROVÁ KALKULAČKA Půjčky v hodnotě takřka 11 miliard korun, více než 90... Více »

Jistá Půjčka

Pokud Vám v bance nepůjčí nezbývá než se obrátit na nebankovního poskytovatele. V takovém případě nejprve zkuste fér půjčku Zonky. Pokud neuspějete ani zde, nejschůdnější možností agregátor... Více »
Zaplo

Opakovaná půjčka Zaplo

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz pod emailem a heslem, které jste si zvolili při registraci a jednoduše požádejte o další půjčku. Opakovaná půjčka je vyplacena... Více »
Ferratum Bank

Půjčka Ferratum slevy

Společnost Ferratum Bank, nabízí několik možností, jak na půjčce ušetřit prostřednictvím slevových kódů. První půjčka zdarma je určena pouze pro nové zákazníky společnosti. Ostatní slevy mohou využít... Více »