Půjčka Zonky recenze

Zonky recenze půjčky, zkušenosti klientů a diskuze

Půjčky v hodnotě více než 6,5 miliardy korun, více než 110 000 klientů, logo poskytovatele zná snad úplně každý. Takový je v kostce profil půjčky Zonky, která je na... Více »
Bonus za založení bankovního účtu

Přehled odměn za založení bankovního účtu

Vyhledáváme banky které aktuálně nabízejí bonus (odměnu) za založení bankovního účtu. Bankovní produkty a nabídky aktualizujeme minimálně jednou za měsíc. Více »
Zaplo

Zaplo recenze půjčky, zkušenosti a diskuze

Krátkodobá rychlá půjčka od prověřené společnosti Zaplo Finance. Doba splatnosti je v rozmezí 7 až 30 dnů. Novým klientům společnost nabízí půjčku zdarma, klient jednoduše vrátí tolik... Více »
Úvěr na bydlení od Buřinky

Úvěr na bydlení od Buřinky

Úvěr od Buřinky je produktem stavební spořitelny, který umožňuje získat peníze na pořízení nebo rekonstrukci bydlení. Úvěr je poskytován bez zástavy nemovitosti, a to až do výše... Více »

Sazby povinného ručení podle objemu motoru

Výpočet sazby povinného ručení nezávisí pouze na objemu motoru, ale zejména také na věku řidiče, bydlišti, ročním nájezdu a době po kterou řidič před uzavřením pojištění automobilu... Více »

Zaplo na splátky, recenze, zkušenosti a diskuze

Nová půjčka od Zaplo. Společnost Zaplo Finance, která provozuje oblíbenou nebankovní půjčku Zaplo, přišla s novým produktem – Půjčkou na splátky. Více »
Půjčka na Vánoce

Levné půjčky na vánoční dárky

Vybrali jsme za Vás nejvýhodnější půjčky na Vánoce od seriózních poskytovatelů. První půjčka zdarma bez úroku a poplatku, nulové navýšení, RPSN 0 %! Více »
Auto Pojištění

Povinné ručení čekají v roce 2024 změny a pravděpodobně i zdražení

Na konci roku 2023 a začátek roku 2024 čekají řidiče a majitele vozidel změny podmínek povinného ručení. Podmínky se mění zejména kvůli sjednocení pravidel s ostatními státy EU podle... Více »
mBank

mBank bonus 2 000 Kč

Aktivujte si k mKontu také mSpoření. Noví klienti mohou získat bonus až 1 500 Kč. Jednoduchý návod jak získat bonus v plné výši. Založte si mKonto. V... Více »

Půjčka Zonky kalkulačka

Zonky úvěrová kalkulačka. Co kalkulačka zobrazuje, jak použít a číst úvěrovou kalkulačku, výpočet navýšení, částka k zaplacení, RPSN, úrok, poplatek. Krátké video jak kalkulačku ovládat. Více »