Zaplo přihlášení do účtu

Přihlášení z mobilu

Přihlášení z mobilu.

ZAPLO PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení do účtu na Zaplo.cz naleznete v horní části webu. V případě přihlášení z mobilního telefonu vlevo. Na větších obrazovkách tabletu a na počítačích naopak vpravo. Důležité je, že v obou případech jde o horní část obrazovky vašeho zařízení. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat zaslat na váš email.

Prihlaseni z PC

Přihlášení z PC.

Zapomenuté heslo

Pokud jste ke svému účtu zapomněli heslo, klikněte na text Přihlášení, v dalším kroku pak na text Zapomenuté heslo. Viz níže zobrazený náhled.

Zapomenuté heslo

Všechny rychlé půjčky Zaplo na jednom místě. Krátkodobá půjčka, opakovaná půjčka, první půjčka zdarma a dlouhodobý úvěr na splátky. Úrokové sazby v reprezentativních příkladech, srovnávací tabulky a spousta dalších informací.

Účet Zaplo

Po přihlášení k vašemu účtu zjistíte všechny potřebné informace, jako dlužnou částku, datum splatnosti půjčky, váš úvěrový rámec a podobně. Můžete zde požádat o navýšení stávající půjčky. První půjčku lze navýšit až do celkové částky 16 000 Kč. Druhou a další půjčky až do celkové částky 30 000 Kč. V obou případech je půjčka navýšena bez poplatku. Požádat lze také o prodloužení splatnosti stávající půjčky, prodloužení splatnosti je již ovšem zpoplatněno. Poplatek se odvíjí od výše zapůjčené částky a délky prodloužení splatnosti. V případě, že u Zapla aktuálně nemáte žádný aktivní úvěr, můžete zde požádat o další půjčku.

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments