Zaplo přihlášení do účtu

Přihlášení z mobilu

Přihlášení z mobilu.

ZAPLO PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení do účtu na Zaplo.cz naleznete v horní části webu. V případě přihlášení z mobilního telefonu vlevo. Na větších obrazovkách tabletu a na počítačích naopak vpravo. Důležité je, že v obou případech jde o horní část obrazovky vašeho zařízení. Pokud neznáte heslo, můžete si ho nechat zaslat na váš email.

Prihlaseni z PC

Přihlášení z PC.

Zapomenuté heslo

Pokud jste ke svému účtu zapomněli heslo, klikněte na text Přihlášení, v dalším kroku pak na text Zapomenuté heslo. Viz níže zobrazený náhled.

Zapomenuté heslo

Rychlá půjčka Zaplo, opakovaná půjčka, první půjčka zdarma, žádost o první půjčku, žádost o opakovanou půjčku, uživatelský profil, navýšení a prodloužení splatnosti, často kladené otázky. Vše co potřebujete o Zaplo Finance vědět.

Váš účet Zaplo

Po přihlášení k vašemu účtu zjistíte všechny potřebné informace, jako dlužnou částku, datum splatnosti půjčky, váš úvěrový rámec a podobně. Můžete zde požádat o navýšení stávající půjčky. První půjčku lze navýšit až do celkové částky 16 000 Kč. Druhou a další půjčky až do celkové částky 30 000 Kč. V obou případech je půjčka navýšena bez poplatku. Požádat lze také o prodloužení splatnosti stávající půjčky, prodloužení splatnosti je již ovšem zpoplatněno. Poplatek se odvíjí od výše zapůjčené částky a délky prodloužení splatnosti. V případě, že u Zapla aktuálně nemáte žádný aktivní úvěr, můžete zde požádat o další půjčku.

Sledovat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Díky, pomohlo to, někdy není potřeba v jednoduchých věcech hledat nic složitého.