Zaplo přihlášení do profilu

Půjčka Zaplo

ZAPLO PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení do účtu na Zaplo.cz naleznete v horní části webu společnosti. V případě přihlášení z mobilního telefonu vlevo. Na větších obrazovkách tabletů a na počítačích, naopak vpravo. Důležité je, že v obou případech se jedná o horní část obrazovky vašeho zařízení. Pokud jste zapomenuli heslo, můžete si ho nechat zaslat na vaší emailovou adresu zadanou při první registraci (při první žádosti o půjčku Zaplo).

Zaplo přihlášení z mobilu

Přihlášení z mobilu.

Přihlášeni z PC

Přihlášení z PC.

Zapomenuté heslo

Pokud jste ke svému účtu zapomněli heslo, klikněte na text Přihlášení, v dalším kroku klikněte na text Zapomenuté heslo a zadejte vaši emailovou adresu. Viz níže zobrazený náhled.

Zapomenuté heslo

První půjčka zdarma, žádost o první půjčku, uživatelský profil, navýšení a prodloužení splatnosti, často kladené otázky. Vše co potřebujete vědět – rychlé půjčce Zaplo.

Váš profil Zaplo

Po přihlášení do vašeho profilu zjistíte všechny potřebné informace, jako dlužnou částku, datum splatnosti půjčky, váš úvěrový rámec a podobně. Můžete zde požádat o navýšení stávající půjčky. První půjčku lze navýšit až do celkové částky 16 000 Kč. Druhou a další půjčky až do celkové částky 30 000 Kč. V obou případech je půjčka navýšena bez poplatku. Požádat lze také o prodloužení splatnosti stávající půjčky, prodloužení splatnosti je ovšem zpoplatněno. Poplatek se odvíjí od výše zapůjčené částky a délky prodloužení splatnosti. V případě, že u Zapla aktuálně nemáte žádný aktivní úvěr, můžete zde jednoduše požádat o další půjčku.

Poskytovatel úvěru

Poskytovatelem úvěru je společnost Zaplo Finance, která je součástí nadnárodní skupiny 4finance Group. V české republice společnost nabízí krátkodobý úvěr (Mikropůjčku Zaplo) s maximální splatností do 30 dní a dlouhodobou půjčku Zaplo na splátky, kterou lze splácet až 36 měsíců, tedy 3 roky. Zaplo je zakládající člen Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

Mikropůjčka Zaplo

Hlavní charakteristiky úvěru: První půjčka do výše až 16 000 Kč je zdarma, bez jakéhokoliv, úroku a poplatku, navýšení a RPSN je 0 %. Například, pokud si půjčíte 16 000 Kč, jednoduše vrátíte pouze 16 000 Kč.

  • První úvěr maximálně 16 000 Kč.
  • Opakovaná půjčka od výše až 30 000 Kč.
  • Splatnost maximálně 30 dní.

Zaplo na splátky

Hlavní charakteristiky úvěru: Jde o vcelku flexibilní ale nákladný úvěr, který umožňuje změnu měsíčních splátek, odložení splátek, navýšení půjčky nebo například předčasné splacení půjčky bez poplatku.

  • Výše úvěru maximálně 60 000 Kč.
  • Splatnost maximálně 36 měsíců (3 roky).

Půjčka Zaplo

ZAPLO PŘIHLÁŠENÍ

4.9/5 - (67 votes)
Sledovat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Díky, pomohlo to, někdy není potřeba v jednoduchých věcech hledat nic složitého.

Zaplo nabízí opravdu skvělé administrační prostředí, po přihlášení do účtu hned víte na čem jste, navíc o opakovanou půjčku lze požádat jedním kliknutím. Peníze mi přišly na účet během pár minut.

O tom to je, Kamali nejvychvalovanější úvěr široko daleko, ale když potřebuješ peníze tak hov.. Také jsem vyzkoušel a nic, peníze od Zaplo jsem obdržel rychle a bez problému.