Nákup na splátky bez navýšení

Potřebujete-li peníze například na porouchaný spotřebič a chybí vám hotovost, nemusíte hned šáhnut po půjčce. Některé e-shopy totiž nabízejí nákup na splátky bez navýšení, nebo dokonce nákup na splátky se slevou. Například na MALL.cz obdržíte zboží aniž byste zaplatili jedinou korunu, inSPORTline zase například nabízí rozložení nákupu až do 36-ti měsíčních splátek. Ve všech případech pak můžete zboží, bez sankcí a pokut, splatit předčasně.

Odložená platba MallPay

MALL Pay umožňuje odložit platbu až o 50 dní a při prvním nákupu dokonce získáte slevu 20 %, a to až do výše 1 000 Kč. Více informací získáte na Mall.cz/mallpay.

Třetinka od Alza.cz

Jak to funguje? Zaplatíte 1/3 z celkové ceny produktu a zbytek doplatíte kdykoliv do 3 měsíců. Třetinka je ovšem určena pouze pro stálé zákazníky, kteří mají registraci na Alza.cz, nakoupili alespoň za 5 000 Kč za posledních rok a mají 2 dokončené objednávky. Více informací získáte na Alza.cz/tretinka.

Okay.cz, nákupu na splátky bez navýšení

Na splátky a bez navýšení lze nakoupit také v Okay, a to v sekcích akční nabídky, zlevněného zboží, nebo vytipované novinky. V tomto případě lze nákup rozložit dokonce do 15 měsíčních splátek. Podrobnější informace naleznete pod tímto odkazem.

Další nákupy na splátky bez navýšení

Víte o dalších e-shopech které nabízejí nákup na splátky bez navýšení? Zanechte vzkaz v diskuzi níže, děkujeme.

Nejlepší ceny

Pokud se chcete přesvědčit zda zboží skutečně nepřeplácíte, využijte některého z nákupních rádců, jako je například web Skrblík.cz, kde naleznete spoustu aktuálních akčních nabídek a slev. Nebo jeden z srovnávačů cen, jako je například Heureka.cz či Zboží.cz. Můžete tak spoustu peněz ušetřit.

Půjčka zdarma

Pokud přece jen preferujete půjčku, možná nevíte, že několik společností nabízí první půjčku až na 30 dní bez úroku. Přehled těchto poskytovatelů a více informací o těchto půjčkách naleznete na Fintest.cz/pujcka-zdarma.

5/5 - (2 votes)
Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments