3 kvalitní kryptoměny, které letos rostou o 400 a více procent

Bitcoin se v tomto týdnu obchodoval za historické maximum, jeho kapitalizace se zvýšila o více než 200 miliard dolarů. Na trhu jsou však kryptoměny které aktuálně rostou daleko rychleji než Bitcoin. Níže naleznete tři kvalitní Coiny, které v tomto roce vykazují rekordní zisky.

Tento text má pouze informativní charakter, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard.

Cardano (ADA) + 480 %

Cardano (ADA) –› graf/cena.

Cardano ADA je jednou z mála kryptoměn, které se věští skvělá budoucnost, mnozí Cardano označují dokonce za zabijáka Etherea. Tato blockchainová platforma má za sebou skvělý vstup do nového roku. Na počátku ledna se jedna mince obchodovala okolo 0,20 USD, aktuálně hodnota Cardana atakuje hranici jednoho dolaru.

Binance Coin (BNB) + 400 %

Binance Coin (BNB) –› graf/cena.

BNB je nativní kryptoměna největší krypto burzy na světě – Binance. Od začátku roku 2021 její hodnota stoupla cca o 400 %. Za posledních sedm dní to bylo 150 %. V tomto týdnu dokonce dosáhla na historické maximum 150 USD.

MIOTA (IOTA) + 400 %

MIOTA (IOTA) –› graf/cena.

Ještě na začátku lena stála jedna mince méně než 0,30 USD, což je méně, než cena po vstupu na burzy v roce 2017. Aktuálně MIOTA obchoduje okolo 1,20 USD a za poslední týden má za sebou růst o 190 %.

5/5 - (1 vote)
Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments