Směnárna EXCHANGE nabízí slevový kupón

Jena z nejvýhodnějších směnáren v České republice, EXCHANGE s.r.o., nabízí slevový kupón pro VIP kurz při směně valut (hotovosti) již od 1 000 Kč. Slevový kupón získáte pod tímto odkazem.

Pobočku směnárny EXCHANGE naleznete na adrese Kaprova 15, Praha 1. Vchod je na konci Kaprovy ulice, hned vedle náměstí Franze Kafky, nedaleko Staroměstského náměstí. EXCHANGE s.r.o. působí jako směnárna od roku 2000, jde o velmi renovovanou společnost, která nabízí mimořádně výhodné kurzy měn. Chlubí se dokonce tím, že v celé historii firmy jí žádný zákazník nereklamoval padělanou bankovku.

EXCHANGE nabízí také bezhotovostní převody měn

Od roku 2002 společnost působí také na devizovém trhu, konkrétně na poli bezhotovostního převodu měn, při odesílání nebo přijímání plateb ze zahraničí. SEPA platby společnost provádí bez poplatku již od 50 000 Kč. A za příchozí i odchozí *SEPA platby v nižším objemu si společnost účtuje rozumných 100 Kč. Bezhotovostní převody měn do ostatních zemí v objemu nad 100 000 Kč jsou opět zdarma, za příchozí i odchozí platby v nižším objemu si společnost účtuje znovu velmi vstřícných 200 Kč. Přičemž v obou případech jsou pak samozřejmostí mimořádně výhodné kurzy měn.

* Zkratka SEPA pochází z anglického výrazu Single Payment Area. Jednoduše a česky, jde o platby v eurech v rámci Evropské unie.

Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments