Půjčka Ferratum, nezávislá recenze

Feratum

Rozsah 2 500 – 35 000 Kč

Rychlost1 hodina

Opakovaný úvěr až 80 000 Kč

Splatnost Kdykoliv

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

Ferratum je zavedená společnost působí ve více než 20 zemích světa, v posledních letech se zaměřuje na flexibilní úvěry, které v ČR zatím patří mezi méně obvyklé. Klient může čerpat peníze postupně podle svých potřeb, splácet libovolně dlouho, přičemž úvěr je navyšován pouze o denní úrok (v minimální výši 0,189 %), bez dalších poplatků a smluvních pokut. Přestože doba splatnosti úvěru stanovena není, minimální splátka ano, ale odklad splátek lze dohodnout. Možnost mimořádných a vyšších splátek úvěru je samozřejmostí. Půjčka může činit maximálně 80 000 Kč a (jak již bylo uvedeno výše) lze ji kdykoliv navýšit, tedy pokud si původně klient půjčí deset tisíc korun a bude potřeba dalších deset, není to problém. Společnost se tak řadí mezi vstřícné poskytovatele půjček.

Půjčka Ferratum

Bez ručení.

Bez doložení příjmu.

Bez kontroly registrů.

Půjčka pro nezaměstnané.

Exekuce nemusí být překážkou.

Možnost odložení splátek.

Úvěr je možné splácet libovolně dlouho.

Možnost navýšení půjčky.

Předčasné splacení půjčky bez poplatku.

Rozsah 2 500 Kč až 80 000 Kč.

Záznam v rejstříku trestů není překážkou.

Peníze na bankovním účtu do 30 minut.

Půjčka není určena pro cizince.

Denní úrok minimálně 0,189 %.

Půjčka Ferratum

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Půjčka je sjednaná v řádu minut

Vyřízení žádosti, schválení a vyplacení úvěru je velmi rychlé a to proto, že lze vše zařídit online přes internet z mobilu, tabletu či počítače. Kolik podmínek je potřeba splnit, aby byl úvěr opravdu schválen? Vlastně jen dvě.

  • České státní občanství
  • Věk nad 21 let

Online žádost o půjčku

Žádost je velmi jednoduchá, pomocí tohoto formuláře žadatel zvolí požadovanou částku, dále pak kolik peněz bude splácet a vyplní své osobní údaje. Poté je potřeba vyplnit číslo bankovního účtu, příjmy, výdaje, zdroj příjmů a vybrat den měsíčních splátek. Předposledním krokem pak je nahraní naskakovaného občanského průkazu, pak jen zbývá ověření bankovního účtu, to probíhá pomocí služby Instantor.

Representativní příklad

Půjčka 10 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 5,75% p.m. (max. 11,99% p.m.). RPSN 96,2 % (max. 292,1%). Výše měsíční splátky 6,5% (max. 12,5%) z nesplaceného úvěru nebo 1 000 Kč, podle toho, která z těchto částek je vyšší. Poplatek za schválení úvěru 0 Kč. Poplatek za čerpání úvěru 0 Kč. Poplatek za předčasné splacení úvěru 0 Kč. Poplatek za vedení účtu Ferratum Credit 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 10 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 14 117,72 Kč (max. 19 363,44 Kč) při výši měsíční splátky 1 176,48 Kč (max. 1 613,62 Kč). Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 4 117,72 Kč (max. 9 363,44 Kč).

Závěr

Jak je patrné z výše uvedeného textu, půjčka od Ferratum Bank je dostupná takřka pro každého žadatele. Vysoké riziko s tím spojené je vykoupeno vysokým navýšením ve formě úroků. Protože společnost v roce 2012 získala na Maltě bankovní licenci, bez nadsázky se dá říct, že se jedná o nejnákladnější bankovní úvěr v ČR. Vysoké úroky jsou tak vlastně jedinou nevýhodou úvěru, bohužel ale velmi podstatnou.

Půjčka Ferratum

ŽÁDOST o PŮJČKU

4.5/5 - (2 votes)
Sledovat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Přes Ferratum jsem vždy řešil pouze krátkodobou finanční potřebu, jednou na nefunkční pračku, jednou na nefunkční boiler, vždy jsem vše zaplatil hned po výplatě takže úroky moc neřeším. Co je důležité, že k vyplacení peněz došlo vždy maximálně do hodiny po podání žádosti.