Pojištění schopnosti splácet půjčku od Zonky

Zonkyho záchranná vesta

ZONKYHO ZÁCHRANNÁ VESTA

Peníze. Čas od času si je potřebuje půjčit snad každý. Někdo jen pár desítek tisíc, jiný třeba rovnou statisíce. Tak jako tak je potřeba stále myslet na to, že s každou půjčkou přichází i riziko potíží se splácením. Proto nepodceňujte nejen pečlivý výběr věřitele, ale také počítejte s neočekávaným a využijte pojištění schopnosti splácet půjčku.

Možná si nepůjčujete poprvé. Vždycky se vám dařilo v pohodě splácet, a tak se nebojíte půjčit si třeba i několikanásobně větší obnos. Ale co když se vám tentokrát do života vloudí nečekané komplikace?

Dobře si vybrat

Základem je nejprve si dobře si vybrat poskytovatele úvěru. Zejména si dejte pozor na takzvané úvěrové predátory. Nabídnou vám sice bezkonkurenčně nejnižší úrok, ale v případě pozdní splátky vás také čekají astronomické poplatky a pokuty.

Dobře ale vybírejte i mezi férovými poskytovateli půjček. Nezaměřujte se jen na nejlevnější úroky. Při výběru je potřeba sledovat hned několik proměnných. S komplexním porovnáním vám proto online srovnávače půjček. Důležité jsou například informace o různých doplňkových poplatcích. Nemalé poplatky vyžaduje řada věřitelů za sjednání a správu půjčky a zpoplatněný bývá i převod peněz na klientův účet.

Pojištění schopnosti splácet půjčku

I poctivého dlužníka ale mohou potkat nesnáze se splácením. Ať už jde o nečekané výdaje, dlouhodobou pracovní neschopnost anebo rovnou ztrátu zaměstnání.

Nejhorším řešením je vzít si na umoření půjčky další úvěr. Často právě u pochybných firem s lichvářskými praktikami. Abyste se tomu vyhnuli, je rozumné si úvěr pojistit. Zonky například nabízí službu s názvem Zonkyho záchranná vesta, která pomáhá lidem v těžkých životních situacích. Bez zbytečných průtahů umožňuje odložit splátky klientům, kteří například přišli nečekaně o zaměstnání nebo dlouhodobě pracovat nemůžou.

Výhodou služby je hlavně rychlost. Pojišťovny totiž běžně čekají i 60 dní, než začnou případ šetřit. Po celou tu dobu musí klient splácet. V Zonky ale stačí jen předložit neschopenku nebo potvrzení o evidenci v registru uchazečů o práci na Úřadu práce a nejbližší splátka počká.

Dalším benefitem služby je, že klienti na placení pojistného neprodělají, ani když odklad splátek nebudou potřebovat. Za každých 12 měsíců po sobě, kdy službu nevyužijí, se jim totiž vrátí peníze ve výši měsíčního poplatku.

Zonky recenze

CHCI PŮJČKU od ZONKY!

5/5 - (1 vote)
Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments