První půjčka zdarma

Fintest

PŘEHLED PŮJČEK ZDARMA

Čas od času přijde chvíle, kdy je alespoň malý úvěr nutností. Řada domácností má při nečekaných výdajích problém vyjít bez problémů do další výplaty, nejen z toho důvodu, že nedisponuje prakticky žádnými úsporami. Bohužel, složenky si nevybírají a elektronika doslouží skutečně v ten nejméně vhodný moment. Pomocná ruka je však blízko a nemusíte si kvůli ní rezervovat schůzku na kamenné pobočce, kde by probíhala, jakkoliv složitá jednání. Naopak, internet je dnes všude, a i díky němu bude vyřízení těchto záležitostí o poznání rychlejší.

První půjčka bez úroků a poplatků

Trh s nebankovními úvěry je plný inovací, konkurence je totiž poměrně vysoká a kdo přijde s novinkou, má samozřejmě větší šanci uspět. První půjčka zdarma, bez poplatků a úroků, je pochopitelně jednou z takových inovací – využívá ji celá řada poskytovatelů, kteří tak mohou přitáhnout zájem nových klientů. Tedy takových zájemců, kteří si ještě nikdy dříve podobný úvěr nesjednávali, ale jejich aktuální finanční situaci by bylo vhodné nyní řešit právě touto formou. Pochopitelně nejde o žádný marketingový trik, právě naopak! Kdo si sjedná tuto půjčku a doplatí jistinu do předem určeného termínu, nebude platit žádné úroky nebo jakékoliv další poplatky spojené s půjčkou. Ve finále ji tak bude mít zcela zdarma, aneb – vrátí přesně tolik, kolik si vypůjčil.

Úspory nestačí nebo je třeba větší finanční injekce? Pak je první půjčka zdarma dobrým řešením i pro ty, kteří se jinak nebankovním úvěrům spíše vyhýbají. Nakonec možná zjistí, že jde o zajímavou alternativu a půjčí si touto formou i někdy v budoucnu, kdo ví? Žádné poplatky předem ani nepřehledné a obsáhlé smlouvy, tato forma půjčování peněz je mnohem jednodušší, než se možná na první pohled zdá. Proč dělat věci složitě, když jdou uskutečnit mnohem jednodušeji?

Transparentní jednání a rychlé vyřízení

Minimum formalit a maximum rychlosti, i tak se dají v kostce shrnout první půjčky zdarma, bez poplatků a úroků. Co slíbí, to také splní – nemusíte se obávat žádných podmínek a poznámek s hvězdičkou, které jsou připsány drobným písmem. Naopak, transparentní jednání je u dnešních poskytovatelů nebankovních půjček samozřejmostí. Nakonec, smlouva je velmi krátká a stručná, nanejvýš jednoznačná, bez složitých formulací a vět, které nikde nezačínají a nikde nekončí.

Velmi jednoduchá žádost, se kterou nebudete mít žádné starosti. V případě, že se dostaví malé finanční problémy, jistě není důvod o této možnosti nepřemýšlet – první půjčka zdarma je připravena pro všechny zájemce, kteří splní několik málo podmínek. Jde o poměrně rychlý proces, jenž vyřídíte stoprocentně přes internet.

5/5 - (3 votes)
Sledovat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Komplexnější přehled půjček zdarma je zde ve fóru: https://www.dfin.cz/pujcka-zdarma/