Zaplo RPSN kalkulačka

Zaplo RPSN

Roční procentní sazba nákladů první půjčky Zaplo je 0 %. Pro zobrazení RPSN sazeb ostatních půjček Zaplo využijte kalkulačku.

Zaplo RPSN kalkulačka

V průběhu online žádosti o půjčku Zaplo, kdy žadatel zvolí výši úvěru a délku splatnosti, se na úvěrové kalkulačce zobrazí roční procentní sazba nákladů. Přičemž konkrétní sazba RPSN závisí právě na zvolené výši půjčky a době splatnosti.

Zaplo RPSN kalkulačka

CHCI PŮJČKU ZAPLO

Výše RPSN

Pokud pominete první půjčku zdarma, RPSN dosahuje astronomických výšek. Jedním z důvodů je samotný indikátor výpočtu. Jde o to, že náklady spojené s úvěrem trvajícím například 30 dní indikátor přepočte na celý rok.

Sjednaní úvěru online

Žádost je velmi jednoduchá a intuitivní. Žádosti lze podat například pomocí mobilního telefonu. Budete potřebovat pouze občanský průkaz (v průběhu žádosti odešle jeho kopii), přístup k bankovnímu účtu (z důvodu verifikační platby) a mobilní telefon (k ověření čísla mobilního telefonu).

K vyhodnocení půjčky dochází neprodleně po podání žádosti. Po schválení půjčky budou peníze odeslány do 15 minut na váš bankovní účet. Ovšem peníze si můžete vyzvednout také v jedné z trafik GECO.

Zaplo Finance

Poskytovatelem půjčky je společnost Zaplo Finance s.r.o., ta je součástí nadnárodní skupiny 4finance. Jedná se o jednoho z největších poskytovatelů rychlých spotřebitelských úvěrů, skupina již v roce 2008. Mimo ČR 4finance působí v dalších patnácti zemích světa.

Půjčky Zaplo

Zaplo nabízí dva druhy úvěrů. Krátkodobou půjčku do 30 000 Kč na maximálně 30 dní (první půjčka v maximální výši 16 000 Kč je zdarma). Půjčku Zaplo na splátky v maximální výši 60 000 Kč a splatností až 3 roky (36 měsíců). Recenze těchto úvěrů naleznete níže:

PŮJČKA KAMALI

Garance nejnižší ceny

Mezi rychlými půjčkami na pár dní máme nejnižší cenu.

PŮJČKA KAMALI

Konkurence s jménem Kamali

Prakticky všechna srovnání hodnotí jako nejvýhodnější krátkodobý nebankovní úvěr Kamali (poskytovatelem je společnosti Home Credit a.s.) Kamali se dokonce pravidelně umísťuje na předních příčkách indexu odpovědného úvěrování. První půjčka Kamali je zdarma, další úvěr přeplatíte jen 33 korunami za každou zapůjčenou tisícikorunu. Splátku lze odložit o 30 dní pouze za korunu. Splacení půjčky lze rozdělit až na 10 měsíčních splátek.

4.9/5 - (16 votes)
Sledovat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

První půjčka OK, je zdarma, nicméně v případě další půjčku je dle mého soudu Zaplo opravdu moc drahé. V případě půjčky Kamali mi vychází RPSN na 48%. Což myslím je u krátkodobé půjčky dost dobré.