Místo krátkodobé půjčky zvolte raději Zonky

Většině z nás jsou zápory krátkodobých půjček zřejmé. V drtivé většině případů jde o úvěr s vysokým úrokem a vysokými poplatky za prodloužení splatnosti. Proto se nabízí místo krátkodobé půjčky využít výhodný úvěr s vysokým procentem schválených žádostí. Takový nabízí například Zonky. Taková půjčka je pak maximálně variabilní a to i přesto, že minimální doba splatnosti je 6 měsíců. Předčasné splacení úvěru je u Zonky totiž zdarma. Tedy úvěr lze splatit kdykoliv, a to bez jakéhokoliv poplatku, sankcí a dříve než za 1 rok.

Proč vůbec nevyužít krátkodobý úvěr například před výplatu? Jednoduše proto, že pokud Vám před výplatou chybí například 10 000 Kč a úvěr po výplatě řádně splatíte, příští měsíc vám bude zase 10 000 Kč chybět a stále dokola. Naopak Zonky vám umožní rozložit splátky až do několika let.

Možná namítnete, že zmiňujeme půjčku ve výši 10 000 Kč, ale u Zonky si lze půjčit minimálně 20 000 Kč. Ano, to je pravda, nicméně i tohle má řešení. Pokud tedy potřebujete půjčku ve výši 10 000 Kč a můžete bez problémů splácet zhruba 3 600 Kč. Zažádejte si na Zonky.cz o úvěr ve výši 20 000 Kč, s dobou splatnosti 6 měsíců. Poté postupujte následovně:

  • 10 000 Kč splaťte ihned po získání úvěru.
  • Dalších 10 000 Kč splaťte ve třech měsíčních splátkách ve výši cca 3 600 Kč.

Ve svém profilu na Zonky.cz vidíte aktuální dlužnou částku, splátku tak můžete dlužné částce přizpůsobit, nebo dokonce celou částku kdykoliv najednou splatit.

Příklad půjčky ve výši 20 000 Kč

Na kolik vás může půjčka ve výši 20 000 Kč u Zonky přijít vidíte níže na náhledu úvěrové kalkulačky z webu Zonky.cz. Ve skutečnosti to bude o kapku více, neboť většina klientů Zonky získá úrok ve výši 5,99 % p. a. Naopak pokud půjčku splatíte například již za 3 měsíce, konečná částka se sníží o úroky. Neboť celkové náklady na úvěr jsou kalkulovány s předpokládanou délkou splácení 6 měsíců.

úvěrová kalkulačka

Žádost o půjčku od Zonky si můžete podat kliknutím na text ÚVĚROVÁ KALKULAČKA níže.

Zonky

ÚVĚROVÁ KALKULAČKA

5/5 - (2 votes)
Sledovat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments

Velmi zajímavé a užitečné diskuzní vlákno: Jaké jsou nevýhody půjčky Zonky.