Sedm akcií, které by měli investoři v srpnu 2021 zvážit

Mark Hake, CFA, MBA, bývalý manažer hedgeových fondů a vlastník firmy pro investiční výzkum, (na Yahoo! Finance zveřejnil sedm hodnotových akcií, které by investoři měli v srpnu... Více »

Miliardář Steven Cohen doporučuje tyto 3 akcie

Steven Cohen je vysoce respektovaný investor, který v roce 2020 vydělal 1,4 miliardy dolarů, a to díky 16 % zisku zajišťovacího fondu Point72, který založil v roce... Více »

Broker eToro snížil minimální investici do svých portfolií na 1 000 USD

Nesmírně intuitivní a populární obchodní platforma eToro.cz, před nedávnem snížila minimální investici do velmi úspěšných portfolií spravovaných investičním týmem společnosti. Minimální investice klesla z částky 2 000... Více »

Amazon, Facebook a 22 dalších nejvíce podhodnocených akcií

Na Barrons.com dnes vyšel zajímavý článek „Amazon, Facebook a 22 dalších nejvíce podhodnocených akcií„, který by neměl uniknout žádnému investorovi. Společnost Barron’s, založená v roce 1921 Clarence W. Barronem jako sesterská... Více »

Jak vydělávat na poklesu cen, short selling

Mnozí lidé jsou přesvědčeni, že obchodníci vydělávají pouze když, cena roste. Není tomu tak. Vydělávat lze i na poklesu cen. Prodej nakrátko (Short selling, Shorting) je běžnou,... Více »

Akcie producentů konopí rostou raketovým tempem

Postupný trend legalizace konopí v USA nakopl zejména kanadské pěstitele k raketovému růstu. Níže vidíte vývoj cen akcií společností Aphria Inc., Cronos Group Inc., HEXO Corp., Tilray,... Více »

Čínská Tesla, akcie automobilky NIO

V Číně se objevily projekty jako Horizons Hiphi X, FMC Byton či Xpeng P7. Všechny s ambicí konkurovat americké Tesle. A nyní se začíná mluvit především o... Více »

Svíčkový graf, jak ho číst a porozumět mu

Alfou a omegou obchodování na finančních trzích je svíčkový graf. Níže si ukážeme jak jednotlivé svíčky číst. Svíčka (v jednom sloupci) zobrazuje jak se titul choval během... Více »

Investiční tip, akcie společnosti Zoom Video

Jde o společnost sídlící v Kalifornii, která primárně nabízí videokonference. Aktuálně (během koronavirové krize) Zoom využívá více než než 300 miliónů lidí denně a akcie společnosti letí... Více »
Netflix

Netflix získal rekordní počet nových uživatelů

Netflixu se během karanténních opatření, která jsou zavedena takřka po celém světě, daří. Za první čtvrtletí letošního roku společnost (celosvětově) získala 15,8 milionů nových uživatelů, přičemž předpokládaný... Více »