Svíčkový graf, jak ho číst a porozumět mu

Alfou a omegou obchodování na finančních trzích je svíčkový graf. Níže si ukážeme jak jednotlivé svíčky číst. Svíčka (v jednom sloupci) zobrazuje jak se titul choval během... Více »

Investiční tip, akcie společnosti Zoom Video

Jde o společnost sídlící v Kalifornii, která primárně nabízí videokonference. Aktuálně (během koronavirové krize) Zoom využívá více než než 300 miliónů lidí denně a akcie společnosti letí... Více »
Netflix

Netflix získal rekordní počet nových uživatelů

Netflixu se během karanténních opatření, která jsou zavedena takřka po celém světě, daří. Za první čtvrtletí letošního roku společnost (celosvětově) získala 15,8 milionů nových uživatelů, přičemž předpokládaný... Více »
Apple

Největší expanze služeb Apple od roku 2012

Společnost Apple uvedla, že rozšíří své služby App Store a Apple Music na desítky nových trhů zejména v Africe a Asii. Jde o největší geografickou expanzi služeb... Více »
jd.com

Akcie největšího konkurenta čínského Amazonu

Podívejme se na další akcii s potencionálem růstu. Tentokrát jde o největšího konkurenta čínské Alibaby (Alibaba Group je korporace, která zahrnuje také v evropě známější AliExpress), společnost... Více »
Akcie

Favipiravir míří do Česka, mrkněme na kurz akcií japonského výrobce

Pokud máte pocit že růst akcií Gileadu (výrobce léku Remdesivir) jste propásli, nabízí se Favipiravir. Jde o antivirotikum vyvinuté japonskou firmou Toyama Chemical, pro mnohé možná bude... Více »
Akcie

Testy ukázaly, že Remdesivir zabírá proti koronaviru. Akcie Gileadu reagovaly prudkým růstem

Jak ukázaly klinické testy Chicagské univerzity (The University of Chicago). Lék Remdesivir, Více »
Amazon

Akcie Amazonu jsou na historickém maximu

Amazonu se v posledních týdnech na rozdíl od mnoha jiných daří ještě více než dosud. Koronavirová krize nutí spotřebitele zůstat doma, kamenné obchody jsou zavřené a tak... Více »