Miliardář Steven Cohen doporučuje tyto 3 akcie

Steven Cohen je vysoce respektovaný investor, který v roce 2020 vydělal 1,4 miliardy dolarů, a to díky 16 % zisku zajišťovacího fondu Point72, který založil v roce 1992. Pokud se podíváme na investice fondu z posledního kvartálu roku 2020, najdeme v nic minimálně 3 akcie, které získaly konsenzus analytiků „Strong Buy“.

Array Technologies (ARRY)

První nová pozice je v Array Technologies, společnost, která poskytuje sledovací technologii pro velké solární projekty. K optimálnímu výkonu totiž nestačí jen nasadit dostatek fotovoltaických solárních panelů, ale panely musí sledovat slunce na obloze a zohledňovat sezónní rozdíly v trajektorii pohybu. A právě společnost Array Technologies poskytuje řešení těchto procesů. Array Technologies – TipRanks.com.

Paya Holdings (PAYA)

Další pozice na kterou se se podíváme, je Paya Holdings, severoamerická služba pro zpracování plateb. Společnost nabízí integrovaná platební řešení pro operace B2B v odvětví školství, státní správy, zdravotnictví, neziskových organizací a komunálních služeb. Paya se může pochlubit zpracovávanými platbami v hodnotě více než 30 miliard dolarů ročně a více než 100 000 klienty. Paya Holdings – TipRanks.com.

Dicerna Pharma (DRNA)

V neposlední řadě jde o společnost Dicerna Pharma, klinickou biotechnologickou společnost se zaměřením na objevy, výzkum a vývoj léčby založené na RNA, interferenci (zkratka RNAi). RNAi, je relativně nedávno objasněný proces, kterým je regulována transkripce a vnitrobuněčná exprese genu. Společnost má 4 léky v různých fázích klinických studií a dalších 6 léků v předklinických studiích. Dicerna Pharma – TipRanks.com

5/5 - (2 votes)
Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments