Jak získat jistou půjčku

Pokud Vám v bance nepůjčí nezbývá než se obrátit na nebankovního poskytovatele. V takovém případě nejprve zkuste fér půjčku Zonky. Pokud neuspějete ani zde, nejschůdnější možností agregátor půjček. Příkladem takovéhoto online agregátoru může být Jistá Půjčka.

Pomocí agregátoru půjček oslovíte několik poskytovatelů půjček, výrazně tak zvýšíte své šance na schválení úvěru a ušetříte spoustu času. S velkou pravděpodobností pak obdržíte hned několik nabídek, z kterých si budete moci vybrat tu nejvýhodnější.

Jak to funguje

V krátké (žádosti) vyplníte své osobní údaje, částku kterou chce půjčit a předpokládanou dobu splatnosti. Tato žádost je odeslána několika poskytovatelům půjček, jak bankovních, tak nebankovních. Ti z nich, kteří jsou vám ochotni půjčit peníze vás budou sami kontaktovat, a to (ve většině případů) během několika minut od podání žádosti, maximálně však do 24 hodin. Na vás pak je vybrat si tu nabídku, která je pro vás nejvýhodnější. Agregátor jistá půjčka, vaši žádost rozešle pouze licencovaným subjektům České národní banky, které mají oprávnění poskytovat spotřebitelské úvěry.

Jistou půjčku mohou využít jak žadatelé, kteří mají problém získat úvěr, ale také zájemci o půjčku, kteří by rádi věděli na jak výhodnou půjčku mohou dosáhnout. Žádost je nezávazná, tedy neplyne z ní závazek jakoukoliv půjčku uzavřít.

Jakou půjčku vybrat

Pokud jste díky agregátoru půjček obdrželi hned několik nabídek, je potřeba vybrat tu, která pro vás bude nejvýhodnější. Sledujte nejen RPSN a navýšení, ale také zda jsou v roční procentuální sazbě zahrnuty všechny poplatky, jaké jsou poplatky za případné zpoždění splátek a podobně. Předčasné splacení a mimořádné splátky zdarma, již jsou dnes samozřejmostí, ale určitě se přesvědčte zda tomu je i u půjčky která vás zaujala.

Rychlost vyplacení peněz

Půjčka (zejména jde li o nižší částku) může být vyplacena v řádu několika minut. Pokud bude muset před schválením půjčky doložit podklady, jako například, výpisy z bankovního účtu, potvrzení o příjmu a podobně, bude půjčka vyplacena v řádu několika málo dnů, typicky jde o 2 až 4 pracovní dny. V drtivé většině případů celý průběh žádosti a doložení potřebných podkladů, proběhne online, bez návštěvy pobočky.

Peníze lze využít na cokoliv

Ve všech případech se jedná o bezůčelovou půjčku, zapůjčené peníze tedy můžete využít na cokoliv.

4.7/5 - (4 votes)
Sledovat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments